Skocz do zawartości

Fi-156C Storch Tamiya 1:48


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Model jak i samolot jest tak znany że raczej nic nie będę dopisywał ze swojej strony Może tylko tyle, że jest to model Tamiyi

w skali 1:48 w barwach z Afryki Północnej używany przez samego Erwina Rommla w 1 zwiadowczym dywizjonie 1942 i to tyle ;o)

P6130370.jpg

P6130369.jpg

P6130368.jpg

P6130366.jpg

P6130364.jpg

P6130363.jpg

P6130362.jpg

ghgf.jpg

ghg.jpg

dfffdg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model z niesamowitym kamuflażem, jestem pod ogromnym wrażeniem żmudnej, mrówczej pracy przy kamuflażu(sposób zapisany w głowie, do prób - kiedyś zastanawiałem się na jaką cho..rę jest to coś w komplecie kreślarskim). Czemu opony są tak biało załoszowane? Ramę oszklenia malowałeś, czy to kalkomanie docinane?

W razie spotkania zobowiązuję się do postawienia koledze RH Jarek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model z niesamowitym kamuflażem, jestem pod ogromnym wrażeniem żmudnej, mrówczej pracy przy kamuflażu(sposób zapisany w głowie, do prób - kiedyś zastanawiałem się na jaką cho..rę jest to coś w komplecie kreślarskim). Czemu opony są tak biało załoszowane? Ramę oszklenia malowałeś, czy to kalkomanie docinane?

W razie spotkania zobowiązuję się do postawienia koledze RH Jarek!

Oponki to coś co miało przypominać pył pustynny (zestaw "DUST and RUST" z Life color

szyby zamaskowane maskami ,które znajduja się w zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw "DUST and RUST" z Life color

Uważam, że wiele rzeczy kupujemy ufając producentom w ich przemyślany i dedykowany wyrób, a nie kierując się naszą intuicją i to czasami wychodzi in minus, oczywiście na naszych modelach. Ten nie robi błędów, co nic nie robi i wszystko na temat.

Jakiś czas temu kupiłem kilka pigmentów do modeli, mały pojemnik za chyba 12zeta i niedługo po tym w sklepie z farbami wyczaiłem pigmenty do farb i barwienia w masie innych specyfików, w opakowaniach 1kg za chyba 8 zł. Jedyny minus, to ilość i przechowywanie. Ta informacja dla wszystkich czytających - może się przyda i nie wydacie majątku na chemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.