Skocz do zawartości

Beechcraft Model 17 1:48 RODEN


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy! "maniacy plastiku"

Oto coś kolejnego na tej zacnej witrynie tym razem ,zwrot o 180 stopni ,czyli po Mirage III coś z ze śmigłowych latadeł z lat 30-tych .

Model pokazuje z myślą o tych którzy jeszcze mieli wątpliwości czy go kupić .A myślę że warto bo jest dość ciekawy konstrukcyjnie .

Model wykonałem w malowaniu ,dla mnie osobiście ciekawym Jest to samolot który był użytkowany przez Wojskowe Atasche USA w Londynie 1939

Dokładna nazwa modelu to Beechcraft Model 17 YC-43 Staggerwing(jest to wersja cywilna .

No to sobie oglądajcie A kto nie chce to niech pominie ten post

Obrazki są na różnorakich tłach ,czyli dla każdego gustu:)

PA060525.JPG

PA060526.JPG

PA060527.JPG

PA060528.JPG

PA060530.JPG

PA060531.JPG

PA060532.JPG

PA060533.JPG

PA060534.JPG

PA060535.JPG

PA060536.JPG

PA060537.JPG

PA060538.JPG

PA060539.JPG

PA060540.JPG

PA060541.JPG

PA060542.JPG

PA060543.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś linia tego górnogrzbietodwupłata i to do tego z chowanym podwoziem bardzo mnie się spodobała. Wspaniały pomysł z cofniętym górnym płatem, jeszcze w tej chwili może się podobać. Bardzo ładny model w delikatny sposób wykończony, po prostu very cacy, gratuluję. Trochę szkoda, że nie dałeś mu bardziej kolorowego malowania, ale i tak jest piękny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś linia tego górnogrzbietodwupłata i to do tego z chowanym podwoziem bardzo mnie się spodobała. Wspaniały pomysł z cofniętym górnym płatem, jeszcze w tej chwili może się podobać. Bardzo ładny model w delikatny sposób wykończony, po prostu very cacy, gratuluję. Trochę szkoda, że nie dałeś mu bardziej kolorowego malowania, ale i tak jest piękny

Będzie jeszcze jeden dla pocieszenia i właśnie w malowaniu łaciatym brytyjskim

A dodatkowo dla tych którzy chcą zrobić model konkursowy dołączam link

http://staggerwingrestoration.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.