Skocz do zawartości

MiG 21 bis Fujimi 1/72


kowal76

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałbym pokazać mój najnowszy ulepek. Jest to MiG 21 BiS 1/72 z zestawu Fujimi. Model dostałem od kolegi marka d z forum za co raz jeszcze dziękuję i obiecałem markowi że wstawię galerię jak dokończę model.

MiG miał już sklejony kadłub i skrzydła , ja go do kupy skleiłem i pomalowałem. Model przedstawia maszynę 8705 z 34 PLM Babie Doły 1994. Zdaję sobie sprawę z popełnionych błędów jakie popełniłem przy tym modelu i obiecuję poprawę na przyszłość . Błędy to między innymi odwrotnie położony Indianin na stateczniku o czym kapnąłem się dopiero po położeniu kalek. Jest też kupa retuszy itp ponieważ miałem duże przejścia z farbką aluminium Vallejo Air. Farbka nie chciała wyschnąć i co dotknąłem modelu to odłaziła. Jeszcze jest miejsce do poprawki przy goleni podwozia ale zabrakło mi farbki. Myślę że także kolor zielony żle dobrałem. Oszklenie też za bardzo nie wyszło. Na koniec na Vallejo położyłem lakier Pactry.

Ehh ale coż trzeba brać się za następny model i postarać się uniknąć takich baboli. Planuję zrobić jeszcze parę MiG-ów 21 Sorki za jakość fotek.

 

Pozdrawiam

 

 

Zdj%2525C4%252599cia-0024.jpg

Zdj%2525C4%252599cia-0022.jpg

Zdj%2525C4%252599cia-0019.jpg

Zdj%2525C4%252599cia-0018.jpg

Zdj%2525C4%252599cia-0013.jpg

Zdj%2525C4%252599cia-0011.jpg

Zdj%2525C4%252599cia-0010.jpg

Zdj%2525C4%252599cia-0004.jpg

Zdj%2525C4%252599cia-0003.jpg

Zdj%2525C4%252599cia-0001.jpg

bypicasa2html.gifcreated by

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł ładnie. Cieszę się że go skończyłeś, u mnie nie miał szansy na to.

Grzesiek; zrób małą inwestycje w duży arkusz papieru na tło. Znacznie poprawi to wygląd fotek.

 

Dzięki, co do fotek to wiem,wiem planuję zainwestować w jakiś lepszy sprzęt i zacząć robić lepszej jakości zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak byś mu zapodał troszkę "łoszka"...mógłby nabrać nieco rumieńców..ale to tylko moja sugestia

 

 

Planowałem na tym modelu poćwiczyć łosza ale jak zaczęły się problemy z odłażącą farbą to zrezygnowałem. Wystraszyłem się że jak będę wycierał farbkę z linii podziału to dojdzie do zdrapania Vallejo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.