Jump to content

marek d

Members
 • Content Count

  813
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Personal Information

 • Location
  Oborniki Wlkp.
 • Facebook
  nie

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Fajnie widzieć znowu coś Twojego. Zamieniłeś Merkawy na Sufę. Zawsze mi się podobały Twoje produkcje i tu nic się nie zmieniło.
 2. Dziękuję ISMR za super imprezę. Dziękuję sędzią za docenienie mojego modelu. Modelarzom z Łasku za wyróżnienie mojego Jastrzębia, wielka niespodzianka dla mnie.
 3. Kalkomanie musisz drobić. Na forum znajdziesz fachowców, albo kupić pełen zestaw: https://www.martola.com.pl/pl1564/produkty38079/p_51d_mustang_part_2 Model da się zrobić, wystarczy przeszczepić ogon od garbatego. Prosta robota. Kiedyś dawno była żywiczna konwersja, ale nie pamiętam producenta.
 4. Nie ulega wątpliwości że się brudzą. Oglądałem je wiele razy od chwili tuż po przybyciu. Przez lata umorusały się dosyć malowniczo. W sieci jest sporo fotek naszych bardzo brudnych. Dziękuję że Ci się chciało coś napisać. Literówki nie komentuję.
 5. Dzięki; to już na innym modelu wypróbuję. Tego nie już nie dotykam. Coś kiepsko idzie rzucanie pomidorami zabrakło czy nikomu się nie chce.
 6. Hello; ale ja lubię te szuwaksy i nie mam zamiaru ich wyrzucać. Lakiery to akryle Alclad i Model Master.
 7. Witam. Ja zadeklarowany miłośnik śmigieł; zbłądziłem i o wybaczenie proszę. Zbudowałem coś co nie ma śmigła i podobno nawet lata. Kara za odstępstwo już mnie spotkała bo strasznie się męczyłem z budową. Model- Kinetic + dodatki; Aires cocpit + dysza wylotowa silnika Eduard; Sniper+ koła+ air brekes+ GBU- 12 Master; Pitot+ czujniki AOA Wnęki podwozia trochę drucików. Kalkomanie Techmod, farby: szuwaksy do smarowania taczek- emalie olejne. Kilka marnych fotek: Dziękuję kolegom net_ sailor, JBZ, Ireneusz za fotki. GEM- podesłanie zagubionej części. Artur D; wsparcie duchowe. Zapraszam do oglądania i wyrażania opini.
 8. Malowane oznaczenia zawsze wyglądają lepiej niż najlepsze kalkomanie. Maluj dalej, dobrze idzie.
 9. Up. Spitfire Mk XVI Eduard 1: 48 F- 16 C bl. 52 Kinetic Obce mi tematy, no trudno jest:
 10. Oj grubo poszło. Złachany mocno, mnie się podoba.
 11. Nadal aktualne.
 12. Dzięki za linka, Shoki też fajny. Patent znam, tak robiłem przy P-40.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.