Jump to content

marek d

Members
 • Content Count

  861
 • Joined

 • Days Won

  1

marek d last won the day on August 7

marek d had the most liked content!

Community Reputation

31 Excellent

Personal Information

 • Location
  Oborniki Wlkp.

Recent Profile Visitors

1,184 profile views
 1. Dziś to może być prostsze niż wtedy gdy ja kleiłem. Można spróbować wykorzystać jedną z doklejanych płetw z modelu edka.
 2. marek d

  foto

  https://i.imgur.com/8UGmr9D.jpg
 3. Nie znam się więc mi się podoba. Modelik bajka do tego podany łopatolobicznie. Ciekawą drogę przeszedłeś; od rumuńskich meserów i innych fruwajek do atlantyckich fal.
 4. Spokojnie to nie jest mój pierwszy mustang, wszystko będzie jak trzeba.
 5. Dolepiłem wydechy, wyloty półcalówek i kilka obrazków. Jako że mało zostało już do przyklejenia to następne spotkanie już chyba w galerii.
 6. Moją VIII robiłem z weekenda i nie przypominam sobie problemów że skrzydłem.
 7. Oj ale to są znane bolączki. Najgorsza to górna pokrywa silnika, zamiennik żywiczny też różnie pasuje; często mijają się imitacje wkrętów w stosunku do dolnej lini. Dolna pokrywa też wymaga trochę uwagi. Małe wstawki po bokach kadłuba, nie starannie spasowane powodują problemy z górą skrzydła. Generalnie trzeba się starać by nie zepsuć tego co zrobił producent, Na foto: za pierwszym razem był u mnie słabo, błędy popełniłem już na etapie wycinania części , ale kolega jest widzę sprawnym lepiaczem więc da sobie radę.
 8. Fajnie, dorzuć jeszcze fotkę z poprawionym podwoziem i wtedy się napij.
 9. Zlepiłem trzy edkowe spity, w kolejności IX, VIII, XVI. Wszystkie miło wspominam choć mają kilka newralgicznych punktów.
 10. No to teraz masz co psuć.............. oby nie.
 11. Fajny. Mój tak ładnie nie wyszedł.
 12. Gdzieś było o tych kołach że średnio pasują. Sprawdź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.