Jump to content

marek d

Members
 • Content Count

  892
 • Joined

 • Days Won

  1

marek d last won the day on August 7 2020

marek d had the most liked content!

Community Reputation

33 Excellent

Personal Information

 • Location
  Oborniki Wlkp.

Recent Profile Visitors

1,791 profile views
 1. Tak napisałem i niczego Ci nie zarzucam. Od początku byłeś nastawiony na wersję niebieską /takie miałem wrażenie/ i nikt na 100% tego nie podważył. Na podstawie tej krótkiej wymiany opini ja już mam swoją wesję gdybym go robił. Gdybym. Ps. zawsze można zmyć jak ja MC-Z, ale nie namawiam.
 2. Nikt Ci niczego nie narzuca. Sam napisałeś:
 3. No chyba jednak nie. Jak mówiłem najpierw zrobili D. Chociaż pewne rozwiązania detali i montażu wyglądają podobnie. Jak to chińczycy. W wersji D jest/ była Hasegawa.
 4. To jest 2 w 1 z kalkomanią polskiego producenta. Kiedyś lepiłem wersję C , co wymieniałem opisałem tu http://www.forum.modelarstwo.org.pl/viewtopic.php?f=88&t=54136 Dodałem jeszcze kalkomanie Techmodu, kładły się świetnie prawie bez płynów. Wersja D /Kinetic wydał jako pierwszą/ zdecydowanie lepiej się składa niż C.
 5. Oj, no to zdrowia życzę i powrotu do modelowania.
 6. Forumowicz WujekAlice prezentuje kiepskie wymówki. Pracując 10 h bez wolnych sobót trochę galerii na forum zrobiłem. Nadzieja umiera ostatnia. Podobno. Z mojej strony koniec OT, zaraz gospodarz tematu nas pogoni.
 7. Do zamknięcia? O co chodzi? Nie bądź rura i nie pękaj. Dawaj dalej z tym helmutem. Jak coś się popsuło to może uda się pomóc jakoś.
 8. Coś go tak opakował jak kanapki do roboty.
 9. Blindwolf próbuj dalej, ale sięgaj po lepsze zestawy. W to musimy wierzyć na słowo. Obawiam się że Twoja wiara jest nie uzasadniona.
 10. Myślę że nikt nie powie Ci jednoznacznie która wersja jest poprawna. Po prostu zrób tą która Ci bliższa. Mam nadzieję że nam ją zaprezentujesz. Właśnie sobie uświadomiłem że dawno nie zrobiłem żadnego Mustanga.
 11. Był też niebieski P- 51 d ICM. Ja jestem w stanie przyjąć każdą z tych dwóch wersji jeżeli model będzie ładnie zrobiony.
 12. Kiedyś chciałem zrobić LOU IV, ale odstraszyły mnie kontrowersje kolorystyczne i zrobiłem MC-Z. Zapewne dotarłeś do artykułu Dana Bella http://www.clubhyper.com/reference/showandtell7db_1.htm nie przekonał mnie. Uważam że widzi co chce widzieć, trudno bowiem na podstawie tych starych zdjęć stwierdzić jednoznacznie o niebieskim kolorze. Mogę jednak się mylić bo ekspertem od starych fotek nie jestem. Gdybym jednak się zdecydował to malował bym tak jak proponuje Tamiya w jednym ze swych modeli./ ale tam model nie pasuje./ Jak zrobisz tak będzie dobrze. Trudno będzie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.