Jump to content

marek d

Members
 • Posts

  933
 • Joined

 • Days Won

  2

Everything posted by marek d

 1. Można poczytać o śmigle: https://forum.largescaleplanes.com/index.php?/topic/28272-supermarine-spitfire-mkixc/page/5/
 2. Podać adres do wysyłki? Tego konia. U mnie można było kupić w kioskach koncernu Ruch. Kleiłem pacholęciem będąc.
 3. Zmywacz Wamodu zmywa wszystko, także szpachlę. Trzeba uważać.
 4. Ten nr Entuzjasty Lotnictwa mam gdzieś zakopany do dziś. Tak mi siedział w pamięci ten obrazek z okładki i artykuł że po latach zrobiłem sobie tego Mustanga. Jest gdzieś galeria na forum.
 5. Wszyscy tak mówią ale jak poklepują po pleckach to fajnie no nie?
 6. Sklejaczem jesteś ogarniętym, więc co tu pisać. Piszą marudzisz, nie piszą też źle. Poczekaj skopią Cię w galeri.
 7. Co nowego? Nie wiem, od roku modele przegrywają z nową/ starą zabawą jaką jest rower. Przez to proces decyzyjny i produkcyjny znacznie się wydłuża.
 8. Krytyka fotek uzasadniona, od pewnego czasu aparat mydli i ma problem z ostrością. Dziękuję za opinie.
 9. P-11c ''64'. 862. 142Eskadra Myśliwska. Pilot ppor. Stanisław Skalski. kalkomanie do tego malowania podesłane przez Artura Domańskiego za co bardzo dziękuję. za to i parę innych rzeczy.
 10. Pierwszy w tym roku:
 11. .. kiedyś zmienisz zdanie, jak ja.
 12. Fajna jedenastka. Się dzieje. Urok robienia modeli na półkę.
 13. No i fajny italiano. Chcesz fokę; pukaj na PW.
 14. Adamo722- takich rysunków w sieci jest pełno. Co chcesz udowodnić? Że linia była? No była, tylko nie zawsze ją było widać, na wielu samolotach nawet słabo widać linie segmentów kadłuba. Jej obecność lub nie na modelu nie jest błędem. Każdy robi jak uważa.
 15. Spoko, koła są ok tylko osłony wyglądają na pomylone lewa/ prawa.
 16. Powiem że robiłeś już lepsze modeliki. Jesteś już na tyle ogarniętym sklejaczem że możesz użyć masek zamiast kiepskich nalepek.
 17. Model pędzlowany całkiem spoko. Lini bym się zbytnio nie czepiał; nie zawsze ją widać. Raczej szpachlował bym łączenie skrzydła od działka do kadłuba. Koła? Gdzie, jak?
 18. Może być trudno, opony są pełne.
 19. Oj... no błysnąłeś. Nie ma to jak błysnąć na forum modelarskim. Sorry Xmen.
 20. Kto wie? Dwa bliskie ukończenia ciągle przegrywają z nową / starą zabawą; z rowerem.
 21. Jedyny skończony w ubiegłym roku. P- 51 D 5 1: 48 Eduard
 22. Podoba się, ładny. Uwaga hejt: na białym wygląda lepiej niż na tej niby scence. P.s. Nie cytuj 5x jednego gościa w jednym poście. Paskudnie się to czyta.
 23. Tap- chan , oj to straszne, jak żyć? Na serio tu trzymam się tego co pisze na opakowaniu: miąchać albo nie miąchać, nic nie dolewać, ciśnienie takie a takie. Działa u mnie od lat.
 24. Dorzuć trochę przewodów do wnęki podwozia. Na forum jest fajna dokumentacja: Nigdy mnie się to nie trafiło.
 25. Myślę że młody oblatywacz jest zadowolony. Brawo fajnie się bawicie. Żaden wstyd ja też maluję olejnymi humbrolami i model masterem. Mogę Ci też polecić emalie tamiya. Bardzo dobre i sreberka są lepsze niż humbrolla. Chyba też tak zrobię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.