Jump to content

marek d

Members
 • Content Count

  817
 • Joined

Everything posted by marek d

 1. marek d

  Zakupy... Cz.4

  Nowy fetysz na moim Mustangowym ołtarzyku:
 2. Zmiana; cena zawiera koszty przesyłki.
 3. Taki w Twoim stylu. Kucyk może się podobać i tak jest. Ja skutecznie się wyleczyłem z chęci miecia tego modelu.
 4. Fajnie widzieć znowu coś Twojego. Zamieniłeś Merkawy na Sufę. Zawsze mi się podobały Twoje produkcje i tu nic się nie zmieniło.
 5. Dzięki Mirku za dobre słowo.
 6. Dziękuję ISMR za super imprezę. Dziękuję sędzią za docenienie mojego modelu. Modelarzom z Łasku za wyróżnienie mojego Jastrzębia, wielka niespodzianka dla mnie.
 7. Kalkomanie musisz drobić. Na forum znajdziesz fachowców, albo kupić pełen zestaw: https://www.martola.com.pl/pl1564/produkty38079/p_51d_mustang_part_2 Model da się zrobić, wystarczy przeszczepić ogon od garbatego. Prosta robota. Kiedyś dawno była żywiczna konwersja, ale nie pamiętam producenta.
 8. Nie ulega wątpliwości że się brudzą. Oglądałem je wiele razy od chwili tuż po przybyciu. Przez lata umorusały się dosyć malowniczo. W sieci jest sporo fotek naszych bardzo brudnych. Dziękuję że Ci się chciało coś napisać. Literówki nie komentuję.
 9. Dzięki; to już na innym modelu wypróbuję. Tego nie już nie dotykam. Coś kiepsko idzie rzucanie pomidorami zabrakło czy nikomu się nie chce.
 10. Hello; ale ja lubię te szuwaksy i nie mam zamiaru ich wyrzucać. Lakiery to akryle Alclad i Model Master.
 11. Witam. Ja zadeklarowany miłośnik śmigieł; zbłądziłem i o wybaczenie proszę. Zbudowałem coś co nie ma śmigła i podobno nawet lata. Kara za odstępstwo już mnie spotkała bo strasznie się męczyłem z budową. Model- Kinetic + dodatki; Aires cocpit + dysza wylotowa silnika Eduard; Sniper+ koła+ air brekes+ GBU- 12 Master; Pitot+ czujniki AOA Wnęki podwozia trochę drucików. Kalkomanie Techmod, farby: szuwaksy do smarowania taczek- emalie olejne. Kilka marnych fotek: Dziękuję kolegom net_ sailor, JBZ, Ireneusz za fotki. GEM- podesłanie zagubionej części. Artur D; wsparcie duchowe. Zapraszam do oglądania i wyrażania opini.
 12. Malowane oznaczenia zawsze wyglądają lepiej niż najlepsze kalkomanie. Maluj dalej, dobrze idzie.
 13. Up. Spitfire Mk XVI Eduard 1: 48 F- 16 C bl. 52 Kinetic Obce mi tematy, no trudno jest:
 14. Oj grubo poszło. Złachany mocno, mnie się podoba.
 15. Dzięki za linka, Shoki też fajny. Patent znam, tak robiłem przy P-40.
 16. Zaje..... coś w moim guście. Bardzo mi się podoba. Mam takiego w składziku, aż mi łapki podskoczyły. Tego trzeciego to chyba nie widziałem.
 17. Ładny, podoba się. Mam nadzieję że mój Kinetic choć w połowie wyjdzie tak fajnie, a męczę go dłużej niż Ty swojego.
 18. Cześć Crustian: http://lend-lease.airforce.ru/english/photogallery/p-39q/3-024_21A.jpg http://lend-lease.airforce.ru/english/photogallery/p-39q/2-038_34A.jpg http://lend-lease.airforce.ru/english/photogallery/p-39q/1-010_6A.jpg
 19. Gratuluję wyróżnienia. Pytanie: czy w 109 blachy przed kabiną otwierały się jak w Fw- 190?
 20. Wietrzenie magazynu z tego co nigdy nie skleję: FW- 190 A-4 Hasegawa. Ramki w foli, pudło nosi ślady długiego składowania: Cena: 80 pln.
 21. Czekałem, czekałem i jest. Podoba się, bardzo ładny. Szkoda tylko że fotki małe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.