Skocz do zawartości

Mil - 24 Hind Revell 1:48 debiut


Jarzomb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jest to mój debiut jeżeli chodzi o tematykę samoloty/śmigłowce i chcę wam zaprezentować mój pierwszy model. Produkcja Revella i muszę powiedzieć ze składało mi się ją tragicznie. Chciałem mieć coś luźnego i fajnego jak na pierwsze przygody z tym tematem jednak ze ten model to był koszmar. Poszła mi prawie cała tubka szpachli na niego ale koniec końców udało się dociągnąć do końca. Z takich rzeczy, które wiem ze mi nie wyszły. Linki od anten(?) powinny być mocnej napięte, na tylnym śmigle nie zrobiłem pasów oraz kalka..... to był koszmar. Ogólnie dopiero po nałozeniu zważyłem ze jest tam napisanie "NiebiespieRcznie" a nie "Niespieczenie" oraz numer na ogonie nie wiem czy jest poprawny bo do zestawy nie było dodanych żadnych innych. Jednak ze pomimo tego wszystkiego co opisałem jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego i zapraszam do oglądania. Z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć.

DSC_0955_zps29f8979c.jpg

DSC_0956_zps49f4dedf.jpg

DSC_0957_zps8ab30207.jpg

DSC_0958_zps7465fa9e.jpg

DSC_0960_zps634d6d26.jpg

DSC_0961_zpsfbd6e181.jpg

DSC_0962_zpsceb74ccc.jpg

DSC_0965_zps286be5ea.jpg

DSC_0967_zps7119817d.jpg

DSC_0968_zpsc314987b.jpg

DSC_0969_zps1e55f0b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne foto jakim się inspirowałem to

 

Mi-24_1.jpg

 

Linki wiem ze są źle zrobione i planuję je poprawić jak znajdę chwile czasu. Co do numeru bocznego to wiem ze jest zły ale niestety nie miałem żadnej innej kalki, która by odpowiadała oryginałowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój debiut jeżeli chodzi o tematykę samoloty/śmigłowce i chcę wam zaprezentować mój pierwszy model.

Heh, debiut modelarski z Mi-24 lub Mig 21 na tym forum to jak debiut narciarski na skoczni w Garmisch. Może być niebeZpieczny.

Gratuluję odwagi i pierwszego popełnionego modelu*. Życzę dużo miejsca na półce na następne

 

Edit: *oczywiście modelu lotniczego. Za pancerkę pełen szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe tez ze efekt jest taki bo zdjęcia robione są gorszym apartem. Jednak że jak na debiut to jestem zadowolny z efektu i na przyszłość obiecuję założenie tematu w warsztacie aby uniknąć błędów merytorycznych

Ps. Ochrona podwozia jest tylko przyklejnona od spodu. Instrukcja tak kazała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.