Skocz do zawartości

M4 SPEED TRAKTOR I OPEL MAULTIER 1:35


pees

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Modele są OK. Podobają mi się. Czysto sklejone , ładnie pomalowane, ale za sterylne...... Są strasznie płaskie. Poszalej z Sidoluxem i olejnymi farbami (wash), a modeliki będą wyglądały jeszcze lepiej. Polecam Ci dział warsztatowy. Pięknie jest tam to opisane jak zbrzydzić każdy model. Poza tym to naprawde fajne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kilka uwag tak na gorąco:

 

- sprzęt saperski i km maluj Gun Metalem a nie srebrnym bo wygląda jak by był z aluminium.

- siedzenia są kolorze całej reszty czyli szarości (Mam nadzieję że to wina fotki bo ten kolor to wygląda bardziej jak Panzer Grau a nie Oliv Drab)

 

- brak wysięgnika z lebiodką.

 

- pusta paka, aż się prosi coś tam wrzucić.

 

- rura wydechowa w kolorze kamo a powinna być rdzawa. Temperatura bardzo działa na takie rzeczy.

 

i tak jak kolega napisał jak dla mnie za czysty. Ale to kwestia gustu. Ogólnie model mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziekuję za wszelkie uwagi, będą mi napewno pomocne, muszę bardziej przywiązywać uwagę do istotnych detali.

 

Małe sprostowanie z mojej strony, ta wersja M4 była bez wysięgnika i kolor foteli miał być taki sam jak reszty- przynajmniej instrukcja tak mówiła.

 

Dziękuje i pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony to nie wgłębiaj się w gumowe gąsienice tylko walcz z plastikami, może czasami jakieś delikatne zwisy? Nie mówię, że tu być powinny bo raczej ten Opelik ich nie miał. Ale ogólnie plastiki o wiele lepiej wyglądają, te gumowe wydaje się jakby lewitowały nad kołami podtrzymującymi. Po za tym jak dla mnie to czyściochy straszne ale ładnie i starannie sklejone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odnośnie M4 to powiem Ci, że mam parę uwag:

1. gąsienice wyglądają na nie pomalowane (nie wyglądaj realistycznie), nie naturalnie podniesione ku górze nie spoczywają na kołach podtrzymujących.

2. bark jakikolwiek śladów eksploatacji, kurzu itp.

Generalnie model ładnie i czysto wykonany ale jak na mój gust nie skończony.

Poniżej kilka moich fotek M4. Model nie jest idealny ale może coś ci pomorze.

DSCN4608.jpg

DSCN4648.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeszcze nie wiem jak robicie te wspaniałe efekty eksploatacji, ale musze dużo poczytać o tym i poćwiczyć. Dziekuje za słowa krytyki, ukazują mi one moje najsłabsze strony, dzięki temu będe mógł doskonalić swoje umiejętności, mam tylko nadzieję że z dobrym efektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.