Skocz do zawartości

LAV TUA Italeri 1:35


premier1986

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu miesiącach ukończyłem mój pierwszy pojazd. Jestem średnio zadowolony nie ukrywam, ale nauczyłem się na nim wielu nowych ciekawych technik.

Malowanie aerografem. Farba główna Vallejo Air 71075 z dodatkiem opóźniacza. Lakiery również Vallejo Air.

Składało się go całkiem przyjemnie muszę przyznać. Mimo że Italeri to przy składaniu szpachla nie była zbyt często używana.

Ocenę pozostawiam wam. Konstruktywna krytyka przyczynie się do podniesienie jakości kolejnego modelu.

 

Oto zdjęcia:

 

101_2970.JPG

101_2972.JPG

101_2976.JPG

101_2977.JPG

101_2978.JPG

101_2979.JPG

101_2981.JPG

101_2983.JPG

101_2984.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem początkujący... co mogę powiedzieć.. hmm.. ładnie sklejony, ładnie pomalowany, choć te wizjery troszkę Ci nie wyszły. Moim zdaniem, brakuje mu śladów eksploatacji tzn. obić itp, szczególnie na tych jego ostrych krawędziach.. widzę że go próbowałeś brudzić.. i fajnie ale widzę że jest brudny, ale nie obity. Obicia rób na początek gąbeczką, ładnie i prosto się to robi. ładnie koła Tobie wyszły. Na pewno bym wymienił antenę bo tą to chyba psu z gardła wydarłeś żartuję oczywiście. ale wymień ją. Ogólnie maszyna moim skromnym zdaniem Bardzo ładna...

ps. ta antena go bardzo psuje. poszukaj w goglach jak wyglądają anteny we współczesnych pojazdach. Są troszkę inne:) proste itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Fajny modelik. Jak na pierwszy raz to ładnie sklejony i pomalowany Wygląda całkiem-całkiem. Zmień tylko tę antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamów sobie antenę z martola.pl widziałem tam ostatnio anteny do amerykanów jakchiś właśnie w skali 1:35 tylko na tej stronie jak będziesz to w opcji wyszukaj antena wpisz przez dwa n, są tam dobre, świetne ,metalowe anteny. chyba 16 zł 2 szt.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Podgrzej nad świeczką lub zapalniczką kawałek ramki i wyciągnij pręt. Jest to łatwe. Za drugim razem wyjdzie. Będzie fajna, zwężająca się do góry antena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij z ramki nad ogniem, te anteny metalowe są dla frajerów oraz fanatyków dla których zła główka śruby w trzecim wahaczu czołgu Pantera w skali 1:72 dyskwalifikuje model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt dobra metoda, ale wymaga wprawy i cierpliwości. Popróbuj tak jak koledzy piszą, tylko się nie zniechęcaj... bardzo ładne antenki w ten sposób wychodzą.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.