Skocz do zawartości

T-34/85 Zvezda,aber,bilek 1:35


nawau

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po ciężkich bojach uważam T-34 za skończony model.Jest to moj 2-gi robiony na poważnie, pierwszy tutaj:

viewtopic.php?t=22005&highlight=opel+blitz+italeri

 

Gąsienice mnie przerosły, w ogóle chciałem żeby lepiej to wszystko wyszło

Model Zvezda, ekrany Abera, gąsienice Bilek(katorga jak dla mnie).

Poprawiony spaw na wieży, jako takie próby pre-shadingu, wash olejny, brudzenie róznymi farbami i specyfikami

Wzorowany na zdjęciach :

T-34Berlin_photo3.jpg

t34berlin.jpg

T-34_Berlin_Photos.jpg

 

no i w końcu moje "dzieło"

P201110_15.310002.JPG

P201110_15.320002.JPG

P201110_15.350001.JPG

P201110_15.360001.JPG

 

Podstawka to gips wylany w ramkę po zdjęciach, wyrzeźbiony bruk.

No to proszę o rady i komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zaprezentowałeś nam całkiem udany model. Miałeś bardzo ciekawy pomysł, a budowę oparłeś na fotografii co Ci się bardzo chwali.

 

Niestety jest coś co trochę psuje cały efekt, a mianowicie ta mocna rdza (czy też ziema) na gąsienicach. Przez nie czołg wygląda jakby przejechał przez rdzawe bajoro

Fajnie by było gdybyś dodał na pancerzu swojego Teciaka figurki załogi oraz piechoty. Do by dopełniło scenkę.

 

Moja ocena końcowa to szkolne 4-

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki bardzo;) figurki nawet mam, ale gwarantuje ze w moim wykonaniu oszpeciłyby tylko. Mam gromadkę czerwonoarmistów "imprezujących", do scenki idealni, no ale jakość wykonania pozostawiałaby wiele do życzenia. Rdza - zgoda, ale taki był mój zamiar, może sam tank jest za mało styrany i dlatego tak to razi. Wykombinowałem ze skoro to Berlin '45 to pojazd musi być mocno zużyty;) Ale tak czy siak wydaje mi się że progres jest;) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Model fajny. Podoba mi się. Tylko ta rdza....jest jej za dużo i w miejscach nielogicznych. Model zrobiłeś na podstawie zdjęć, wiec popatrz na ostatnie zdjęcie oryginału. Zęby gąsienic są wyślizgane do białości. Na pierwszej fotce, grzebienie gąsienic są tak samo zapolerowane. Model przedstawia pojazd z operacji berlińskiej. W Berlinie było dużo bruku, kostki, gruzu i to wszystko znakomicie polerowało ogniwa gąsek. Az tak bardzo zardzewiałe pojazdy to raczej nie były. Chyba że twój T-34 jest rozbity i postał pod gołym niebem przez kilka tygodni.Poza tym guma nie rdzewieje (bandaże).

 

 

Ale i tak mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję krytykę, ale oczywiście mi się podoba jak jest;P

nie mam siły chwilowo do tego modelu, może za jakiś czas powalczę z gąskami.. a rdza rdzawa, pactra zmieszana z czarną + jakieś syfy, może to wina oświetlenia w zdjęciach? pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do chórku przede mną. Gąsienice niestety szpecą ten całkiem przyjemny model. Pojazd wygląda, jakby przez kilka lat stał sobie z gąsienicami zanurzonymi w wodzie czy innym bajorku.

Poza tym wszystko ok. Rdza na dodatkowych osłonach p.panc. na wieży jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.