Skocz do zawartości

Leopard 2 A4 HobbyBoss 1:35 Polak


pan_piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Skończony kolejny model 8-) Pierwszy w nowym roku, pierwszy z podstawką. Jestem z niego b.zadowolony, ale wiem że na więcej mnie stać:)

Dwie uwagi:

 

1. Lewe lusterko. Zaginęło w akcji. Mimo dwudniowych poszukiwań nigdzie ani śladu. Jednak nie zdecydowałem się dorabiać. Bo jestem pewien że kiedyś jak będę czegoś szukał to przypadkiem lusterko wypłynie.

 

2. Paru błędów merytorycznych się nie ustrzegłem i jestem tego świadom:)

 

 

IMG_3501.jpg

 

 

IMG_3540.jpg

 

IMG_3487.jpg

 

IMG_3518.jpg

 

IMG_3491.jpg

 

IMG_3500.jpg

 

IMG_3520.jpg

 

IMG_3521.jpg

 

IMG_3523.jpg

 

IMG_3522.jpg

 

IMG_3496.jpg

 

IMG_3494.jpg

 

IMG_3493.jpg

 

IMG_3499.jpg

 

IMG_3505.jpg

 

IMG_3527.jpg

 

IMG_3532.jpg

 

IMG_3526.jpg

 

IMG_3533.jpg

 

IMG_3535.jpg

 

IMG_3536.jpg

 

IMG_3508.jpg

 

IMG_3512.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba. Bardzo ładny. Także robię Leosia, i także zdaję sobie sprawę że z merytoryką to mu będzie bardzo daaaaleko. Robię Kanadyjczyka, jak w załączniku. Już się boję tego hałasu...

Podoba mi się twój model, ładne brudzenie, ładne wykonanie i podstaweczka ładna. Jestem na Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny, bardzo mi się podoba. Nie dość, że polski to jeszcze bardzo ładnie wykonany Jedyne pytanko, przednie lampy takie mają być, bo nie bardzo do mnie przemawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie powinieneś mieć najmniejszych wątpliwości, co do tego, że zrobiłeś bardzo fajny, efektowny i przyjemny w odbiorze model. Aż miło popatrzeć na naszego Leoparda w poligonowej scenerii, tym bardziej, że zaopatrzyłeś go w całkiem niezłe ślady eksploatacji.

O poprawności merytorycznej się nie wypowiadam, gdyż jestem stanowczo za cienki w uszach w tej tematyce, ale jestem pewien, że bardziej wtajemniczeni koledzy uzupełnią mój komentarz odpowiednimi uwagami.

 

Mnie w każdym razie bardzo się podoba ta maszyna

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki:)

Kornik mam świadomość ;), a z merytoryki to parę baboli jest.

1. Haki na liny z przodu i z tyłu powinny opadać na pancerz.

2. Na wieży z tyłu po prawej stronie nie powinien znajdować się ten płaski element.

3. Zły układ powierzchni antypoślizgowych na tylnej płycie.

 

Bardzo fajnie wygląda,szczególnie brudzenie i kurzenie.Mógłbyś powiedzieć coś więcej na jego temat?

 

Białe zacieki na wieży to dust effect z AK interactive, pryśnięte aeoro a potem ścierane pędzelkiem.

 

Kurzenie na bokach i przodzie to jakiś ziemisty kolorek z MM naniesiony aero i ścierany pędzlem. Na to dust effect z AK potraktowany w ten sam sposób. Zacieki z pigmentu Vallejo oraz Streaking grim i fresh mud AK.

Błoto z tyłu to pigment miga zmieszany z white spiritem. Nanosiłem go

pędzlem przy użyciu powietrza z areografu. Brałem trochę pigmentu na pędzel zbliżałem do modelu i traktowałem powietrzem z aerografu.

Potem zacieki z produktów AK żeby zróżnicować kolorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.