Skocz do zawartości

Moje modele...


kub

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić parę moich modeli z przed ponad roku. Były one wykonane dopiero kiedy wstępowałem w cudowny świat tego hobby. Proszę o wyrozumiałość bo choć nie są to moje pierwsze modele to te jako pierwsze zagrzały miejsce na półce ponieważ reszta skończyła w koszu z powodu swojej brzydoty.

1 RPM 1:35

2 t-26 UM 1:72

3 MarderIII Ausf.M UM 1:72

 

1 Tk-3

025.JPG?gl=PL

027.JPG?gl=PL

028.JPG?gl=PL

023.JPG?gl=PL

 

2 t-26

036.JPG?gl=PL

037.JPG?gl=PL

039.JPG?gl=PL

041.JPG?gl=PL

 

3 MarderIII Ausf.M

030.JPG?gl=PL

031.JPG?gl=PL

033.JPG?gl=PL

034.JPG?gl=PL

035.JPG?gl=PL

 

Wiem że modele mają błędy ponieważ robione były prawie dokładni rok temu i moja wiedza znaczne się już powiększyła, ale mam do nich sentyment ponieważ mogę nieśmiało nazwać je pierwszymi moimi modelami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeli się czepiać nie będę, ok, pierwsze, jakie robiłeś. Ale podstawka pod teciakiem do poprawki albo do wyrzucenia. Nie potrzeba wielkich umiejętności, żeby zamaskować krawędź, a teraz masz śnieg na bokach. Poza tym kartka z podpisem jest nierówno wycięta.

Mimo to fajnie mieć w kolekcji takie stare modele, które przypominają o początkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pomalowane tylko na szaro bo tak się kolorystycznie prezentowały na okładce (co z tego że w instrukcji kazali malować na stalowy) ja chciałem mieć szare

To mnie najbardziej boli w tym modelu ale chyba nie będę tego ruszał bo tak już jest i tak ma zostać jako pamiątka

A co do podstawki to jej nie wyrzucę chyba że ją wymienię bo te gumowe paski to horror i trzeba je czymś zakryć.

Jako ciekawostkę dodam że na t-26 robiłem mój pierwszy zimowy kamuflaż. Jako indywidualista postanowiłem zrobić go w podobny sposób jak rzeczywisty. Tylko że na modelu wapno zastąpiła kreda zmiażdżona na proszek (co ja sobie wtedy myślałem ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Modele nie rzucają na kolana, mają mnóstwo błędów ale nic z nimi nie rób. Schowaj je dobrze i pilnuj. Twoja przygoda z modelarstwem zaczęła się bardzo niedawno i za kilka lat będą stanowiły bezcenną pamiątkę. Żałuję bardzo że nie mam żadnego ze swoich pierwszych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.