Skocz do zawartości

M3A1 Scout car


fenek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przedstawić mój pierwszy na forum a4 wyprodukowany przeze mnie(drugi malowany areografem) model w skali 1/35 proszę o ocenę modelu sama podstawka jest tymczasowa ma być mała diorama z brytyjskimi saperami jak tylko mi się uda ich kopic i ponadto obładować model jakimiś bambetlami jeśli chodzi o drobne pyłki na modelu to kurz który się nagromadził został już usunięty pozdrawiam wszystkich

 

 

c9b0d5e5cd8597c8med.jpg05ce8fd60fe90ca3med.jpg

42c816859ffab447med.jpg

52b8d3eeb979ee73med.jpg

ca8f174240fc2d0amed.jpg

095fe1a25e8e7dffmed.jpg

5d42bf72a4411f42med.jpg06cd89f96da6ebb7med.jpg

01f148bd1d1ff1b3med.jpghttp://images42.fotosik.pl/650/488bf1f9a4858e9amed.jpg[/img]

 

e2a9e6abc425f213med.jpg8e3ab1d5aec0b947med.jpg8ca8086d4da0e53cmed.jpg 9a3b5a2ff27fcbefmed.jpg82fc69e7304615d1med.jpg

bde22630545b7a88med.jpg3d3f8dcb32180bf6med.jpg

To link do całego albumu wystarczy kiknąc zdjęcie 05ce8fd60fe90ca3m.jpg

Ps żeby uniknąc posądzenia o kradzież intelektualną zaznaczam ze zdjęcia są autorstwa mojej wspaniałej żony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wiem czemu nikt nie komentuje.Mi sie osobiscie podoba,nie znam sie na merytoryce,wypust HB jest na pewno lepszy niz wiekowy Revell/Zwezda,chociaz chyba ktos wczesniej formy stworzyl.

Podoba sie malowanie,zwlaszcza zroznicowanie kolorow i kurzenie.A i foty sa na poziomie;ostatnio jakos nie wszystkim na forum one wychodza...

Rob dalej bo warto.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wiem czemu nikt nie komentuje.Mi sie osobiscie podoba,nie znam sie na merytoryce,wypust HB jest na pewno lepszy niz wiekowy Revell/Zwezda,chociaz chyba ktos wczesniej formy stworzyl.

Podoba sie malowanie,zwlaszcza zroznicowanie kolorow i kurzenie.A i foty sa na poziomie;ostatnio jakos nie wszystkim na forum one wychodza...

Rob dalej bo warto.Pozdro.

 

Wielkie dzięki za pozytywną opinie . Jesli chodzi o sam model to skleja się go bardzo dobrze wszystko ladnie odlane i spasowane a zdjęcia to zasluga mojej cudownej żony ma do tego smykalkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model dość skurzony, ale wygląda ładnie. Wnętrze trochę puste - można bylo jakiś klamotów nawrzucać, nie móią c już o jakiś figsach. Ale to nie wpływa na jakość modelu tylko walor artystyczny.

 

Zgadzam się z tobą figurki są w planach brytyjscy saperzy z mini artu jak tylko uda mi się ich kopic wtedy też dodam trochę klamotów na model jest mocno ubrudzony z dwóch względów po pierwsze chciałem trochę poćwiczyć po drugie takie jest założenie dioramy z tymi saperami

 

dzięki za pozytywne opinie mam motywacji e do dalszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.