Skocz do zawartości

T35 Smodel 1/72 - okręg charkowski 1936r


mysiek13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już w galerii - dla mnie skończenie modelu w miesiąc to sprint na miarę jamajskich biegaczy Proszę wytykać wszelkie błędy żebym mógł je poprawić ;o)

 

Model bardzo przyjemny w montażu, dobrze spasowany, naprawdę polecam. Dziękuję wszystkim za miłe komentarze w warsztacie

 

DSCF0589_zpsc3c5fd95.jpg

 

DSCF0592_zpse65657ba.jpg

 

DSCF0593_zpsb11b08a6.jpg

 

DSCF0595_zpsb9755ea7.jpg

 

DSCF0597_zps933f2570.jpg

 

DSCF0598_zpsb73109ad.jpg

 

DSCF0625_zps05b367d7.jpg

 

DSCF0599_zps9185f084.jpg

 

DSCF0612_zps42ee4d90.jpg

 

DSCF0615_zps7d40a84e.jpg

 

DSCF0608_zps998d0f82.jpg

 

DSCF0603_zps10ee0046.jpg

 

DSCF0602_zps209db422.jpg

 

DSCF0624_zps7427da28.jpg

 

DSCF0620_zps63abd81a.jpg

 

Jutro postaram się zrobić więcej i wstawić (może lepszych ) fotek przy świetle dziennym...

 

A podstawka wyszła mi taka, czołg niedoklejony więc może lewitować:

 

DSCF0678_zps31677c61.jpg

 

DSCF0661_zpsc82a6cdb.jpg

 

DSCF0660_zps14cc0d2d.jpg

 

DSCF0643_zps4dce7c5f.jpg

 

DSCF0683_zpsb4154a02.jpg

 

DSCF0688_zps0c93ca73.jpg

 

DSCF0655_zpsdaff5d14.jpg

 

DSCF0657_zpsad3819d8.jpg

 

DSCF0640_zps0918d7c8.jpg

 

DSCF0641_zps35ce6549.jpg

 

Miało być cos a'la dosłownie "Spaleni Słończem" - jasne kolory, bardzo słonecznie, wyjeżdżamy z lasu i jedziemy 3 dni, a po lewej zboże, a po prawej kukurydza i człowieka ni kołchozu nie widać

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać. Model pięknie wykonany. Podstawka i kukiełki również niczego sobie. Zdradź mi tajemnicę, gdzie można kupić taki model. Fotki profesjonalnie wykonane. Jak robisz zdjęcia ( aparat, namiot bezcieniowy etc.)?Możesz również "strzelić" fotkę, która pokazywałaby jak jest to duży model? Nie wiem, może z zapałką w tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca na bardzo dobrym poziomie. Ciężko uwierzyć że to 1/72. Podstawka idealnie pasuje do modu. Jedynie te kałuże (bo to chyba są kałuże) troszkę słabiej wyszły. Ruszaj z kolejną pracą.

Zdjęcia są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe komentarze Erolo2000

 

Bazylms - to nie kałuże, ale ma to "symbolizować" szuter/białe kamyki pomiędzy piaskiem drogi... może przemalowanie na szaro biały z szarym "łosiem" bardziej im posłuży...

 

Mierzu - model kupiłem w Martoli na przedsprzedaży, z tego co wiem były też w Jadarze i rozchodziły się jak ciepłe bułki... Ktoś na forum chciał sprzedać jednego w rozsądnej cenie więc przejrzyj giełdę , w zestawie są 2 więc sporo osób kupowało parami. Co do fotek to robione starym Fuji Finepixem ze standardowym obiektywem na statywie z Lidla , tyle że z bliska doświetlone lampami stołowymi led, potem jeszcze nieco rozjaśnione w programie graficznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam model i podstawka wyszły bardzo fajnie czego się zresztą spodziewałem. Bardzo fajnie pomalowany. O kilku błędach zestawu rozmawialiśmy w trakcie prac warsztatowych, w ostatecznym odbiorze nie biją one jednak po oczach. Brawo.

Zdradź mi tajemnicę, gdzie można kupić taki model.

Na chwilę obecną chyba najlepszym wyjściem jest zakup tego modelu jak i innych przez e-bay z Chin. Przy sprowadzeniu T-35 ze wszystkimi kosztami (pojedynczy model) wyszedł 55 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna praca - czuć klimat "Spalonych słońcem" - Gratulacje !

Tylko ten wspomniany szuter na fotkach bardziej mi się kojarzył z jakąś "pianą" Ale podejrzewam że w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej.

Mam nadzieję zobaczyć kiedyś na jakiejś wystawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za bardzo miłe komentarze

 

Hafes : roślinnośc to głównie Polak - posypki trawiaste "fine" w różnych odcieniach, liście z grubszych posypek ( takich w słoiczkach) też Polaka, drzewka z wyginanego drutu i elementów gotowych Woodland Scenic plus jako listowie siatki Polaka, łopiany Natur Scene, kukurydza Buch do skali HO, zboże to jakieś jasne włosie Fallera malowane aero... Ogólnie "zielenina" Polaka rządzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.