Skocz do zawartości

1:48 M-25 dragon wagon i Pantera


Tremac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie chciałbym pokazać mój ostatni ulepek a raczej ulep. Jest jak do tej pory największy model jaki miałem okazję męczyć w tej skali. Dragon wagon jest to wyrób Gaso.line Panther to oczywiście Tamka troszkę wzbogacona.

To tyle na wszelkie pytania chętnie odpowiem.

 

20150821_185013_zpswqbo1dv7.jpg

 

20151019_143241_zpsgeva9xix.jpg

 

20150905_191106_zpshgwb6wkz.jpg

 

 

IMG_9549_zpsv9f8jkc8.jpg

 

IMG_9556_zps5hu9wjkr.jpg

 

2015-12-27%2019.59.41_zpsbx1asyhf.jpg

 

2016-01-03%2017.07.10_zps0vkdf8k4.jpg

 

IMG_9640_zps6hvf1zal.jpg

 

2015-12-31%2012.30.27_zpstjopgjrn.jpg

 

2015-12-31%2012.34.12_zpswt119lvp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek świetny kolor na ciągniku. Pantera troszkę mi się wydaje że się błyszczy. Numer z tyłu wieży dziwnie wygląda, ale nie mam pojęcia jak powinien być - jeszcze tematu nie drążyłem.

Mam zamiar w tym roku wybrać się do Huddersfield to może uda się go zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek świetny kolor na ciągniku. Pantera troszkę mi się wydaje że się błyszczy. Numer z tyłu wieży dziwnie wygląda, ale nie mam pojęcia jak powinien być - jeszcze tematu nie drążyłem.

Mam zamiar w tym roku wybrać się do Huddersfield to może uda się go zobaczyć.

A co jest w Huddersfield ?

 

 

Wysłane z iPhone 6s+za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kris

Dopiero na zdjęciach wyszło ze trzeba będzie w paru miejscach to swiecenie zgasić. Efekt malowania po nocach . Co do numerów to też nie znam tematu dałem jak było w instrukcji (chyba chodzi Ci o odstęp ) z tym ze pozmienialem cyferki. Ogólnie Pantera była robiona bez jakichkolwiek pomocy typu publikacje, czy zdjęcia. Co farba na rękę przyniosła. Do Huddersfiled nie wiem na 100% czy dotrę ale myślę o tym intensywnie bo to prawie na dniach.

 

morfeusz84 Chodzi o wystawę modeli organizowana corocznie w Huddersfield .

 

February 21st 2016 - Huddersfield Show

Venue: Huddersfield Leisure Centre, Spring Grove Street, Huddersfield, HD1 4BP

NEW VENUE FOR 2016! Doors open 10.00-16.00 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Kris ze się wybierasz. Będzie to dodatkowa motywacja co by się spotkać ale jak mówiłem jeszcze nie wiem na stówe

 

Dzięki Markuz

Całość ma ok 35cm długości.

Z podstawkami troche problem bo potrzeba więcej przestrzeni a miejsca za szybą nie wiele. Więc w tej chwili wykombinoje tylko kawałek deski co by na wystawach można było pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.