Jump to content

Markuz

Members
 • Content Count

  1,867
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Markuz

 1. Jaki powrót po latach. Tylko zdaje się skala nie ta.
 2. Jak 1:48 to zasiadam i paczam. Mam tego tygryska na składzie więc pewnie kiedyś też go zlepię (nie koniecznie w tej konfiguracji).
 3. Model rewelacja. Zawsze nie mogę wyjść z podziwu dla modelarzy robiących takie cuda w tej skali. Gratuluję nagród.
 4. Model rewelacyjny, jak zwykle w twoim wykonaniu.
 5. Widziałem na żywo na Babarybie. Kawał porządnej roboty. Jednak widać miejscami, że pośpiech grał znaczną rolę w realizacji projektu.
 6. Coś wspaniałego. Skąd ty wyciągasz takie wynalazki?
 7. W czteryósemce czasami trafiają się jakieś dziwadła z żywicy.
 8. W miesięczniku Inżynier Kolejowy w numerze 8/144 z sierpnia 1936 r. jest szkic w dwóch rzutach z podstawowymi wymiarami tego pojazdu. Jak byś potrzebował to daj znać.
 9. Cześć wszystkim, Ja niestety w tym roku nic nie wystawiałem, a na samą wystawę też wpadłem tylko na 1,5 h. Niestety brak czasu. Przepatrzyłem całość w miarę porządnie jednak skupiłem się na części pancernej. W mojej skali 1:48 naliczyłem 17 czołgów i 8 kołowców. Jednak patrząc na całokształt odniosłem wrażenie że ilość modeli była zbliżone lub większa niż w roku ubiegłym. Miejscami na stołach było ciasno.
 10. Super robota. Bardzo fajnie wykonany mode, świetne malowanie. Duży plus za zrobienie podstawki, tylko życie by się przydało jakieś (choć jeden pozorant).
 11. Markuz

  JS-3

  Proponuję zapytać wujka googla pod hasłem "IS-3 polska" na pewno coś znajdziesz. Oryginał stoi w CSWL w Poznaniu a drugi w Warszawie w forcie na Sadybie, więc i fotki z stamtąd mogą się przydać a w sieci jest ich cała masa. Poza tym, jest oddzielny temat do zadawania tego typu pytań.
 12. Bardzo mi się podoba. Fajnie przykurzony.
 13. Marudek w dziale pancernym Zasiadam i obserwuję. Zdaje się że taki wóz stoi w forcie Czerniakowskim w Warszawie
 14. Markuz

  Kw-2

  Bardzo ładny KW. Tylko ten babol z dzielonym włazem. On był przykręcany na stałe i nie był dzielony na połówki. Odkręcany był i w całości odejmowany w razie konieczności demontażu działa. Tu w całości A tu zdemontowany
 15. Pamiętam, że był to jeden z pierwszych modeli które skleiłem zaraz po czapli, dawno to było oj dawno. Podziwiam twoją pomysłowość i konsekwencję w dążeniu do celu.
 16. Jak zwykle, świetna robota.
 17. Maluj zatem, maluj, bo ciekaw jestem jak wyjdzie.
 18. Mnie by męczyła świadomość istnienia tej dziury między kadłubem a wanną.
 19. Rewelacja. Ciekaw jestem co tan na podstawce wymyślisz.
 20. Greif pokazałeś mercedesa który jest ciemny bo jest czarny Co do pojazdów muzealnych zgadzam się w 100 % Ja myślę, że należy posługiwać się zdjęciami z epoki na których możemy znaleźć jakiś kolor referencyjny, np. niemieckich czarnych uniformów załogi. Natomiast doktoryzować się można już nad odcieniem RAL. Czarna bluza i kolor pancerza zdecydowanie jaśniejszy. METYS popatrz tutaj https://armyman.info/stati/52566-svoy-sredi-chuzhih-bravyy-cheshskiy-soldat-chast-1.html Masz tam kilka fajnych zdjęć z epoki w tym jedno w zimowym kamuflażu.
 21. Był ciemny ale nie był czarny. https://www.lasegundaguerra.com/viewtopic.php?t=117156 Jak już kalki położyłeś to zostaw jak jest szkoda pracy włożonej w model. Na pzII zrobisz lepiej
 22. Przepraszam, ale wygląda jak gruda węgla. Jak położysz mat i trochę pigmentów to będzie całkiem czarny. Tłumik mi się podoba, fajny efekt przegrzanej blachy.
 23. Markuz

  Templar 90mm

  Niezłe wykopalisko. Swoją drogą, figurka fajnie pomalowana.
 24. Rewelacja. Jak zwykle w twoim wykonaniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.