Skocz do zawartości

T34/76 Mod 1942 German Army - Dragon 1/72


balu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś postanowiłem zadebiutować na forum prawie skończonym modelem, zostało tylko namalować na włazie jednym oznaczenie i poprawić malowanie wnętrza, ale to w święta

 

1-3.jpg

2-4.jpg

3-3.jpg

4-3.jpg

 

Jak ktoś ma jeszcze jakieś sugestie co do DROBNYCH zmian w malowaniu, to jestem otwarty na propozycje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatki są z koperku, takie żółte nieraz są części koperku(jakkolwiek się to nazywa). Moje były zielone, bo to późno było na koperek więc pomalowałem Insignia Yellow i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma jeszcze jakieś sugestie co do DROBNYCH zmian w malowaniu, to jestem otwarty na propozycje :P

 

Witam!

A tak przedstawiał się orginał:

95d82cfd269ec2a1m.gif

a7da416c678cf166m.gif

Zdjęcie i plansza barwna pochodzą z publikacji wyd. Concord pt. "Soviet tanks in combat 1941-45" autorstwa S.Zalogi. Przy zdjęciu jak i planszy zostawiłem orginalne podpisy. Jak widać napewno wypada dodać biały krąg ze swastyką na włazie. Co do trzeciego koloru kamuflażu - można się zastanawiać czy rzeczywiście był.

Jak widzę padłeś podobnie jak ja "ofiarą" nieszczęsnej kratki na silniku:

0d650f6465a0179am.gif

Życzliwi forumowicze zwrócili mi uwagę na ten fragment modelu (połasiłem się w pierwszej chwili na fakturę ramki ). Na szczęście przy odrobinie samozaparcia i małej operacji plastycznej jest możliwa korekta - przedstawiam obraz przed i po :

9414ac9a3381469em.gif

60a688e30467008dm.gif

Zapewniam że mimo użycia kropelki, udało się naprawić szpetnego babola .

Model - bardzo ładny , może jeszcze by tak trochę podcieniować "kocyk"- zastosowałeś chyba ten dołączony do zestawu - sprawia wrażeni zbyt "plstikowego".

Jakich farb użyłeś?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A tak przedstawiał się orginał:

95d82cfd269ec2a1m.gif

a7da416c678cf166m.gif

Zdjęcie i plansza barwna pochodzą z publikacji wyd. Concord pt. "Soviet tanks in combat 1941-45" autorstwa S.Zalogi. Przy zdjęciu jak i planszy zostawiłem orginalne podpisy. Jak widać napewno wypada dodać biały krąg ze swastyką na włazie.

to będę w święta z tym walczył ja jeszcze mam coś takiego:

 

LINK

Co do trzeciego koloru kamuflażu - można się zastanawiać czy rzeczywiście był.

No tą stronę dostałem właśnie po malowani i jest tam napisane "Camouflage - Dunkel Gelb with Olive Grun spot".

Jak widzę padłeś podobnie jak ja "ofiarą" nieszczęsnej kratki na silniku

Tak chyba było w instrukcji, mi też zwrócili, ale trochę za późno

Na szczęście przy odrobinie samozaparcia i małej operacji plastycznej jest możliwa korekta - przedstawiam obraz przed i po ...

Może też się pokuszę, ale to się zobaczy

Model - bardzo ładny , może jeszcze by tak trochę podcieniować "kocyk"- zastosowałeś chyba ten dołączony do zestawu - sprawia wrażeni zbyt "plstikowego".

Jakich farb użyłeś?

Nad kocykiem popracuję, dzięki za wszystko

A kolor to nieśmiertelny H93 i w ramach odtruwania:

Vallejo Tank green i Chocolate Brown dla 93 też znalazłem zamiennik, ale nie pamiętam jak się toto nazywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.