Skocz do zawartości

Mustang Shelby GT350H 1/24 Revell <NOWE FOTO>


myeti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie chciałem przeprosić za jakość fotek które robiłem późnym popołudniem.. Niestety praca pochłania mi prawie cały dzień i tylko wtedy mam czas na dłubaninę... :( Postaram się jak najszybciej zrobić foty na dworze w ciągu dnia POZDRAWIAM

 

a3b5c6811c1ea01bm.jpg

 

57ca6ea9afa5cff6m.jpg

 

4d0d520d96cf3b90m.jpg

 

b7e44ed4ad57adc4m.jpg

 

61dc81ccaa179672m.jpg

 

17b22deabacc75b1m.jpg

 

0151cc6522d75872m.jpg

 

f8d77fc356a111cam.jpg

 

Oto Nowe Fotki :

 

4a3d40e91604ca79m.jpg

 

c51981966450e0f8m.jpg

 

0fd8b0e0d72b6d07m.jpg

 

c45f927c6628191bm.jpg

 

ec2e718ca20762dem.jpg

 

d44da4d772f87c1em.jpg

 

ac52bac4cc55bd6em.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem nieźle ale:

brakuje chromowanych uszczelek,

rejestracji,

kalka na tylnej klapie się nie ułożyła idealnie,

te czerwone środki wydechu - tragedia,

No i najważniejsze - jak można dać naklejki tuningowe na muscle cara???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny Mustang Jedynie co mi nie pasuję do tego modelu to te kalki ''FUSION" na masce . A tak to prezentuję się

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te czerwone środki wydechu - tragedia,

 

To chyba nie wydech tylko lampki,które powinny być przeźroczyste,bo to są raczej lampy od wstecznego

1256246.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo wymiatasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;];]

O w mordę... Ja to chyba z innej bajki jestem...

myeti - na pierwszy rzut oka model wygląda fajnie, ale lepsze fotki by się przydały.

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wydechu brak, światła pomalowane zwykłą farbą...."

a powinno być tak

1966_Ford_Shelby_Mustang_GT-350H_r3.jpg

czyli bezbarwne klosze i widoczny wydech - i to jak widoczny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i oczywiście dzięki za oceny (szczególnie te krytyczne ) Owszem przyznaję się: lampki jednak powinny być cofania... zmienię kolor a co do wydechu jak ktoś składał ten model revella to wie ze niestety wydech jest schowany i końcówek też nie dali żadnych .. :/ A co do chromów wokół szyb itp. postanowiłem zrezygnować iż chciałem go zrobić w wersji street`ingowej dlatego też wkłady lamp przednich pomalowałem na czarno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś składał ten model revella to wie ze niestety wydech jest schowany i końcówek też nie dali żadnych

W takim razie jesteś niekonsekwentny - Revell pewnie też nie dał przewodów do silnika a w Twoim modelu są...

Skoro starałeś się aby model był jak najbardziej podobny do oryginalnego samochodu to także powinieneś dorobić wydechy gdyż takie są w oryginalnym samochodzie

 

"to wszystko co mam do powiedzenia na ten temat" (by Forrest Gump)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości to tak jak koledzy pisali lepsze fotki by sie przydały.A tak ode mnie to te przewody pod maską chyba powinny być o wiele cieńsze niż te które zastosowałeś i powinny chyba być w innych kolorach?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi krytykować model gdyż właśnie nad takim samym pracuję Tym nie mniej dokładam się do wymienionych uwag. Dla mnie podstawą do oceny byłyby lepsze zdjęcia.

Co do wydechu. Oryginalnie rury wydechowe skierowane były w dół czyli nie było ich widać Niestety nie podobają mi się kalki. Rozumiem cel działania ale można by ro zrobić subtelniej. Przewody za grube, poza tym o wiele ciekawiej prezentowałyby się kable zapłonowe Brakuje kilku elementów silnika a podpórka podtrzymująca maskę jest de facto rozpórką.

To tyle no i ciekaw jestem jakości lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.