Skocz do zawartości

Ford Focus WRC - śp. Janusz Kulig


subaroman

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi w kolekcji model samochodu Janusza Kuliga.

Baza to model Hasegawy, do tego doszedl zestaw kalkomanii Reji.

 

Modelik jest doskonalym ukoronowaniem calej mojej kolekcji.

Ogromnie mnie cieszy.

 

81f803b86bb09336.jpg

 

b70f744fd2c3e4a5.jpg

 

cd61601ee2b8d01b.jpg

 

45d606061483c8cc.jpg

 

ca48af25a97b90e1.jpg

 

068bce7ac3c1cc5b.jpg

 

89f6ce512f71f080.jpg

 

61e8d95396fa7627.jpg

 

96c4abb01a278180.jpg

 

84af470ec00c2a6d.jpg

 

6dc44b591ca2c4e1.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dla Ciebie za ten model Pewnie na półce ma jakieś honorowe miejsce -a jak nie ma,to pewnie będzie miał Co tu dużo mówić piękny Ten Ford to moje marzenie ,które kiedyś będę musiał spełnić

 

Gratulacje

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model i szczerze gratuluję fajnej miniatury samochodu śp Janusza.

Niemniej lepszym wyjściem było bazowanie na modelu Foki od Tamci i pobranie tego, co charakteryzowało specyfikacje 99 z powyższego modelu Hasegawy, który pięknością nie grzeszy.

Niemniej to taka moja uwaga, generalnie bardzo fajnie.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej lepszym wyjściem było bazowanie na modelu Foki od Tamci i pobranie tego, co charakteryzowało specyfikacje 99 z powyższego modelu Hasegawy, który pięknością nie grzeszy.

Problem w tym, ze Tamiya nie robila szutrowego Focusa. A nie wiem czym skonczyloby sie dorabianie podwozia. Model z Hasegawy, oprocz kilku brakow, nie jest wcale zly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Idelanie sie wpasowałeś z prezentacją modelu bo jutro w Wieliczce jest memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Nie chwaląc sie mam przyjemność jutro być tam sędzią.

A będe w samym ulu czyli w parku serwisowym

 

A jeśli chodzi o model to jest on naprawde zajefajny. Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - a jest to moje subiektywne odczucie - ciut za dużo bezbarwnego - warstwa nienaturalnie gruba...

Kalka nad prawym tylnym kołem chyba "nadwyrężona" - można by zrobić jakieś brudzenie maskujące i nie byłoby tego widać

Poza tym bardzo fajny model - także poluję na Focusa z Hasegawy ale na wersję z 2007 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - a jest to moje subiektywne odczucie - ciut za dużo bezbarwnego - warstwa nienaturalnie gruba...

Kalka nad prawym tylnym kołem chyba "nadwyrężona" - można by zrobić jakieś brudzenie maskujące i nie byłoby tego widać

Poza tym bardzo fajny model - także poluję na Focusa z Hasegawy ale na wersję z 2007 r.

Lakieru bezbarwnego nie ma duzo. Moze 3 warstewki. Kaleczke trzeba faktycznie poprawic, nie widac tego bylo wczesniej (dobre oko...!!).

A brudzenie odpada totalnie. Szkoda modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały miniaturowy hołd dla Śp Janusza Kuliga. Model cóż można rzecz wspaniały. Mam te kalkomanie luzem i czekam aż będzie możliwość go zbudować.

Dla Ciebie Piotrku wielkie brawa ale wiesz na co ja czekam tak naprawdę.

 

Janusz Jesteś Mistrzem Forever.!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie - czy linie podziału robiłeś przed psikaniem bezbarwnego czy po - na ostatniej fotce linia podziału pomiędzy klapą a dachem wygląda jakby linia podziału była pokryta clear'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie super Mam pytanie - z czego wykonałeś antenkę?

Antenka "pociagnieta" zostala z resztki ramki modelu. Zaleznie od tego, jakiego plastiku uzyjesz i jak pogrzejesz, mozesz regulowac grubosc antenki.

 

Jeszcze jedno pytanie - czy linie podziału robiłeś przed psikaniem bezbarwnego czy po - na ostatniej fotce linia podziału pomiędzy klapą a dachem wygląda jakby linia podziału była pokryta clear'em

Linie sa wykonane przed bezbarwnym, po malowaniu jeszcze raz poprawione. Zapewne jest to efekt zdjecia, jezeli tylko na jednym tak to wyglada.

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje No i temat zacny. Też mam wrażenie, że bezbarwny jest za gruby ale wiem też, że w rzeczywistości pewnie wygląda normalnie. Gratulacje. Czy jakieś fotki środka posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.