Skocz do zawartości

MACK R 685ST po waloryzacji - zapraszam do komentowania;)


luk_p

Rekomendowane odpowiedzi

czas szybko leci, minęło już kilkadziesiąt lat od wyjechania z fabryki lśniącego Macka : viewtopic.php?t=12405

Setki tysięcy przejechanych mil i tysiące ton przewiezionych ładunków zrobiły swoje, jednak staruszek bulldog jest wciąż w świetnej kondycji i z pewnością nie raz jeszcze zawstydzi na trasie, ociekające chromem współczesne trucki....;)

 

00ec702c0e7dadb6m.jpg

 

9ea1c355fd02a384m.jpg

 

ae2899fcb87b6438m.jpg

 

9fb1f2bb9a5387c0m.jpg

 

55b4e399a75d06e2m.jpg

 

0429bd3d4dbdb4afm.jpg

 

914e7038a3130031m.jpg

 

d3cdf3005544877dm.jpg

 

dc9e6082525d0a50m.jpg

 

472ffe7075f7bd12m.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mack super może jakąś naczepkę pod niego.

 

tez juz o tym myślałem, znalazłem nawet coś takiego na niemieckim ebay'u : http://cgi.ebay.de/amt-6683-Bausatz-Lowboy-Trailer_W0QQitemZ370181135079QQcmdZViewItemQQptZStandmodelle_Baus%C3%A4tze?hash=item370181135079&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1765%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

myślę, że pasowałaby idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie czym brudziłeś ten model?

 

 

kilkanaście lat pracy na budowach, kilkuletni epizod w kopalni i tartaku oraz garażowanie pod chmurką... ;) czyt: warstwa szarej farby w sprayu, farbka model master w kolorze rdzy (suchy pędzel), suchy pigment szary i mielona papryczka ostra chili:) Komin opaliłem dymem z palonego plastiku a zacieki na zbiornikach pomalowałem rozwodnioną czarną farbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truckerek tank trailer jest chromowany i chyba nie bardzo by grało ;)

 

też tak sądzę, naczepa powinna być równie 'zużyta' co sam ciągnik i najlepiej z jakimś ładunkiem . Mniej więcej taki zestawik jak w Twoim avatarze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie mogłem przekonać się do brudzingu (pamietałem Macka czystego), ale czym dłużej przyglądałem mu się (kilka razy azglądałem w temat), tym bardziej podobał mi się

 

a ma ktos z Was może doświadczenia w kupowaniu na niemieckim ebayu?

ja mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos z Was może doświadczenia w kupowaniu na niemieckim ebayu?

ja mam.

 

rzeczowa odpowiedź ;-p Właściwie to chciałbym tylko zapytać czy płatności dokonujesz wtedy z konta na konto czy może jakimś przekazem (np Western Union) i jak wygląda kwestia przesyłki- zauważyłem tylko opcję UPS za 17euro.

Co do MACKA to jak go pobrudziłem też zwątpiłem czy dobrze zrobiłem ale komentarze na forum utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że jednak dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się wybierać aukcje z formą płatności po przez PayPal (przelewy bankowe i przekazy to dodatkowe koszty), jeżeli nie ma tej opcji w danej aukcji, to wysyłam zapytanie o możliwość dokonania takiej płatności, ale przed zalicytowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.