Skocz do zawartości

37 Packard 12 cylinder - Entex 1:16


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w mojej galerii, a przedstawiam w niej model z 37r. Packard 12 cylinder w skali 1:16 firmy Entex. Podwozie i kasta pomalowane lakierami samochodowymi, wnętrze, silnik i dach Pactra. Od siebie dodałem okablowanie silnika, wycieraczki z KFS'u i samoprzylepną wykładzinę podłogową. Relacja z budowy modelu znajduje się w dziale Warsztat.

 

5a86c28b416c5561.jpg

a2342da2e28a171e.jpg

16b26df821bedd51.jpg

ae9b460a1dc09269.jpg

55904d485e7c1a4f.jpg

f25c82ee6be312df.jpg

19ce1cc98bbde1a9.jpg

d25e893fdd7c104d.jpg

1b3570b6d22ab5c6.jpg

dd82f6b4cf7fdbcb.jpg

ce28504c90b213f2.jpg

da15f23da4829d65.jpg

415fac471143ba5d.jpg

d3ce7dcfa8b1a887.jpg

9b7dcee1bd2c305e.jpg

d6df8aed11de4be0.jpg

05fafc7e56f624e8.jpg

3679c225efc1aada.jpg

40f1aa47a129d30f.jpg

 

i jeszcze jedna fotka, tak dla wyobrażenia wielkości modelu:

 

c7b1ebc50676388d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonany modelik.Masa szczegółów.Ja dopatrzyłem się tylko małego mankamentu a mianowicie miejsce u dołu drzwi od strony kierowcy wygląda jakby było ubrudzone czymś(klej albo coś innego).Ale poza tym jak napisałem robota pierwsza klasa.Gratuluję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy

 

Ja dopatrzyłem się tylko małego mankamentu a mianowicie miejsce u dołu drzwi od strony kierowcy wygląda jakby było ubrudzone czymś(klej albo coś innego).

Kurna zapomniałem to poprawić Plamka jest gdyż malowałem od wewnątrz blachę tuz obok tapicerki i widocznie wyjechałem pędzelkiem Dzięks że zwróciłeś na to uwagę - zaraz to poprawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukłony dla mistrza ...

Jak zawsze super wykonanie ,niczego sobie malowanie a innymi słowy :

 

Cud miód i orzeszki Wielkie

Packard robi piorunujące wrażenie.Cóż więcej dodać ...

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee, co to za model... Nie ma co komentować, nie ma się do czego przyczepić, skrytykować, zasugerować poprawki, żadnych odstępstw czy uproszczeń...

Po prostu nuda.

Pozdrowienia.

 

 

 

 

 

 

 

PS

Piękny...

 

 

PS2

A jednak się przyczepię do czegoś - masz pogniecione prześcieradło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem co powiedzieć, model świetnie wykonany, gratuluję Mistrzowi samochodowemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za Wasze opinie

tylko dobrze widze, że na dachu są jakieś tłuste plamki- mam nadzieję odciski palców;)

Dzień wcześniej nawoskowałem blachy, widocznie palcami przeniosłem go na dach W realu plamek praktycznie nie widać, ale na wszelki wypadek przemyję dach benzyną ekstrakcyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za to co zaraz napiszę ale chyba jest drobne niedopolerowanie na przednich błotnikach ...

Poza tym - wielkie "wow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje. Mnie tu jeszcze brakuje warkotu tego silnika ale podłoże sobie coś z jutuba

Piękny model. Czasami mam ochotę coś takiego zdłubać. Ech...życia nie starczy na te wszystkie plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.