Skocz do zawartości

Mazdaspeed RX-8 (1:24 Fujimi)


wuen

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie trochę wolnego czasu więc obiecana kiedyś galeria - w zasadzie minigaleria...

Kolor - Midnight Blue - Zero Paints

bezbarwny - Gunze C155

felgi - Trafficstar RTS 20' - Aoshima

dodatki - siatki Aber, tarcze hamulcowe Crazy Modeler, metalstickersy Crazy Modeler

 

mazda-11.jpg

mazda-12.jpg

mazda-13.jpg

mazda-14.jpg

mazda-15.jpg

mazda-16.jpg

mazda-17.jpg

 

Mieniące się drobiny metalu wyglądają na większe niż są w rzeczywistości - po rozmowie z kolegą Kazikiem dorobiłem dodatkową fotkę zrobioną w innych warunkach oświetleniowych - światło rozproszone

mazda-66.jpg

 

Kolor lakieru także bliższy oryginałowi.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wygląda ta Twoja Mazda kolego Wuen, chociaż jak sam widzisz, odbiór modelu zależy w znacznym stopniu od zdjęć. Na większości z nich model wygląda jakby był pokryty paprochami.Prezentowałby się o wiele lepiej gdybyś zrobił zdjęcia na jasnym tle.

 

Samo wykonanie autka jest prima sort. Bardzo fajnie wygląda z tymi felgami

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi forumowiczów oraz życzliwość kolegi zaowocowały nową sesją...

m-01.jpg

m-02.jpg

m-03.jpg

m-04.jpg

m-05.jpg

m-06.jpg

m-07.jpg

m-08.jpg

 

I zgodnie z sugestią kol. kornik_69 - na jasnym tle

m-09.jpg

m-10.jpg

m-11.jpg

m-12.jpg

m-13.jpg

m-14.jpg

m-15.jpg

 

Autorem zdjęć jest "Kazik", któremu bardzo dziękuję za - według mnie - super sesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione foty wygladaja duzo ciekawiej i lepiej eksponuja model. Ogolnie wyszlo Ci to Mazdzisko niezle, jednak jakies dziwne sa przednie swiata (klosze). Jakby zle spasowane byly...?

No i lewe tylne kolo krzywo jest, jakbys podczas druftu trafil w niezly kraweznik...?

 

Pozdro 4all !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi światłami to jest tak - klosze w zestawie są większe ale ni jak nie pasują do przedniego zderzaka dołożonego do tej wersji - na pewno są z wersji zwykłej i w firmie nie pokusili się o sprawdzenie czy będzie ok - niestety nie jest ok...

W związku z tym klosze lamp lekko zeszlifowałem a otwory pod nie wyprofilowałem Magic Sculp'em tak by jakoś pasowały. Niestety inaczej się nie da - dodatkowo dorzucają jakieś dziwne odblaski, które w ogóle nie pasują ani do wnęki ani do kloszy - musiałem je odcinać i ponownie wklejać wcześniej odcięte z - dlatego model wielokrotnie lądował w kartonie i czekał na kontynuację.

Gorąco nie polecam tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.