Skocz do zawartości

VW T3 Westfalia 1:24


MartiniOCP

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja Westfalia w wersji finalnej. Postanowiłem nie otwierać "pop topu" bo już taka jedna na forum jest. Poza tym, na samochodzie jest parę drobnych dodatków takich jak:

 

halogeny

spoiler

chlapacze

dodatki na lewym boku (nawet nie wiem co to jest dokładnie, jakaś kratka wentylacyjna)

CB+antena

amorki w tylnej klapie

 

..i chyba tyle

 

100_2039.jpg

 

100_2036.jpg

 

100_2032.jpg

 

100_2030.jpg

 

100_2028.jpg

 

100_2024.jpg

 

100_2022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Kawał porządnego modelu

Podoba mi się ogólna kolorystyka, wnętrze pasuje do karoserii i seryjnych kalek, wykładzina na podłodze też bardzo mi się podoba. Ogólne wykonanie na wysokim poziomie, czysto sklejony model.

Gratuluję bardzo udanego modelu i życzę ci takich więcej

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajny i jeszcze raz fajny

 

Najbardziej podoba mi się to, że Twój model przedstawia samochód uliczny, dość powszechnie widywany na naszych drogach. Wnętrze fajne chociaż trochę pustawe. Aż się prosi o jakieś camperskie atrybuty (leżaczek, radio, stoliczek turystyczny, grill, butelki ). Lakier pomimo tego, że się mocno nie błyszczy, nie wygląda sztucznie. Naprawdę mi się podoba.

 

Gratuluję fajnego modelu

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za dotychczasowe komentarze:] Fajnie, że jest raczej pozytywnie. Jeśli chodzi o dodatki to przyznaje, że zeszło ze mnie powietrze po tym co dorobiłem. Czuje jednak, że z każdym modelem powinno być w tej sferze lepiej bo cierpliwości mi chyba przybywa. To samo z lakierem. W 512BB będzie na czerwono i, mam nadzieje, bardziej błyszcząco.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem "westfalke" tylko z większym dachem wyglądała myślę że ciekawiej. Ale Twój model jest bardzo ciekawy. No i przede wszystkim uliczny delikatne brudzenie nadało by smaczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do tego co już powiedzieli koledzy, naprawdę dobrze wykonany model, może cieszyć oko

Rzuciła mi się w oczy jedna rzecz, jakoś nie zwróciłem na to uwagi w warsztacie, chodzi o nie pomalowany znaczek, z tego co mi się wydaje powinien być chyba jakiś srebrny.

Ale ogólnie duży plus, no i cały czas czekam na Alfę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek świadomie zostawiłem na czarno. Wiem, że srebrny wyglądałby lepiej, ale widziałem te grille właśnie z takimi, nie chromowanym emblematem. Już nie chciałem kombinować i tak został. Ale racja, jakby się "świcił" to by było ładniej.

 

Co do Alfy to wszystko jest na dobrej drodze i.....na wstrzymaniu. Plus - znalazłem 2 parę drzwi. Problem jest trochę z materiałem bo muszę nakupić silikonów i innych wynalazków a to kosztuje. Poza tym, w międzyczasie wpadły mi 2 Ferrari i postanowiłem, że idę tematycznie w tą stajnie. Teraz już na warsztacie stoi 512BB. Ale, modelarstwo to przecież nie wyścigi. Może to i lepiej, trochę się pouczę na innych modelach, poeksperymentuje z lakierem(znowu jakiś wynalazek z mieszalni) to i Alfa ładniejsza wyjdzie;]

 

Dzięki za opinie i pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.