Skocz do zawartości

Lamborghini Murcielago (Fujimi 1/24)


Emilssi

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Dzisiaj skonczylem moj najnowszy model - Murcielago. Byl to szybki projekt (praktycznie prosto z pudla + flock). Biorac pod uwage super szybkie tempo budowy jakie sobie narzucilem to jestem zadowolony z rezultatow. Oto link do skromnego warsztatu: http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=88&t=28535.

Zamieszcze jakies efektowniejsze zdjecia jak tylko uda mi sie namowic ktoregos z moich kolegow z odpowiednim aparatem, studiem itd zeby je wykonal, a tymczasowo zamieszczam fotki ktore zrobilem... na schodach zakladu fryzjerskiego, znajdujacego sie nad nasza pracownia

 

SNC16117.jpg

SNC16115-2.jpg

SNC16150.jpg

SNC16143.jpg

SNC16107.jpg

SNC16083.jpg

SNC16154.jpg

SNC16101.jpg

SNC16102.jpg

 

Mam nadzieje ze sie Wam podoba

 

Pozdrawiam

Emil

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodzik bezbłędnie wykonany, tym bardziej, że, jak mówiłeś, był to szybki projekcik. Wszystko leży świetnie, kolorek bomba. Miałeś rację z tym kokpitem, ma tych zdjęciach wygląda naturalnie.

 

Gratuluję świetnego modelu.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam kupić Murcialego, tylko moje będzie na dioramce i w czarnym lakierze,bo według mnie to jedyny słuszny kolor dla tego pięknego wozu, ale ta pomarańczka też całkiem ładnie się prezentuje, ale czarnego i tak nie przebije Sam model wykonany wręcz po prostu genialnie, cudowny lakier, równie piękne światła, bardzo ładne wnętrze i ciekawe felgi, wszystko to owocuje we wspaniały efekt końcowy, po prosu cud miód i orzeszki Mam nadzieję że w przyszłości mój będzie tak samo ładnie i schludnie wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale wykonane Lamborghini. Aż miło popatrzeć tym bardziej, że wybrałeś fajny kolor i odwaliłeś kawał dobrej roboty z powierzchnią lakierniczą.

 

Najszczersze gratulacje!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie czysto wykonany model. Niby zwyczajny bez fajerwerków a ma coś że się miło na niego patrzy. Warsztaciki też sprawny był. Mam pytanie ile czasu Ci zajęło zrobienie tego modelu??

 

Dzieki,

Szczerze mowiac to nie pamietam dokladnie ile mi zajela budowa, bo w miedzyczasie dlubalem tez przy innym modelu ale mniej wiecej 2 soboty 1 (albo 2) niedziele i kilka wieczorow pomiedzy. Wiem, to dosc dlugo jak na szybki projekt ale w porownaniu z moim normalnym tempem to bylo super-szybkie tempo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.