Skocz do zawartości

1960 Ford Starliner 1:24 AMT/ERTL


Karol_Max

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po prawie duch latach doszedłem do galerii, model miał dosyć burzliwą przeszłość, sporo go męczyłem ale w końcu wymęczyłem i jestem z niego bardzo zadowolony

Sporo trudu sam sobie dodałem, chciałem pocienić grill bo miał jakieś 2mm i okropnie wyglądał jak się podniosło maskę, pocieniłem go na grubość kartki papieru, teraz ledwo się trzyma a przy obróbce prawie cały się rozsypał, ale jak już go zrobiłem to nie wiecie jak byłem dumny

Sam model od AMT muszę bardzo pochwalić dużo części prawie wszystko pasowało, poza maską, jest na stałe bo zawiasy są za duże i się nie da zamknąć dodałem tylko kable z rozdzielacza akumulatora i reflektorów.

DSCF1939.jpg

DSCF1940.jpg

DSCF1941.jpg

DSCF1942.jpg

DSCF1943.jpg

DSCF1944.jpg

DSCF1946.jpg

DSCF1947.jpg

DSCF1949.jpg

DSCF1950.jpg

Mam nadzieję że się spodoba i wszelkie słowa krytyki też przyjmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no eleganckie wozidło. Podoba mi się lakierek (szczególnie jego położenie; widać, że się ładnie rozlał na tylnych skrzydłach). Poza tym, takie szczegóły jak srebrne listewki - fajnie sobie poradziłeś z ich zaznaczeniem (bmf?). Silniczek ładnie okablowany...Malinka. Środek - czy faktura na siedzeniach i tunelu środkowym to wzór oryginalny, czy robiłeś to po swojemu bo prezentuje się ciekawie. Chyba tylko nie nawiercałeś wydechów - trochę to widać. Witamy w klubie "otwartych na stałe pokryw silnika:D" Pewnie stąd te delikatne uszkodzenia światła z lewej strony - skoro jeździ z non stop otwartą machą:D ogólnie - gitara, aż się chcę odpalić GTA San Andreas;]

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że się podoba

Listwy to alclad, a ile tam maskowanie było, można sobie to wyobrazić i jeszcze musiałem zrobić to dwa razy tylko z mojej głupoty

wydechu nie nawiercałem bo tam jest taka efekciarska nakładka i się nie dało

wnętrza nie dorabiałem jedyne co dorobiłem od siebie zupełnie to klosze reflektorów tak jak pisałem to bardzo ładny model i dlatego wnętrze tak się prezentuje ja tylko malowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi się widzi w formie lowrider'a a nie hot-rod'a.

Model wykonany dobrze choć przy amt jest roboty od groma, dlatego wielki plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to w życiu bym go nie zrobił lowrider'a , w sumie to nie wiem czemu go zrobiłem po lekkim tuningu, postanowiłem że za jakiś czas jak już się zrobi mniej ładny to prze3robie go na normalny samochód czerwony z białym dachem i czerwono-białym wnętrzem, bez żadnego tuningu, piękne

A ten model był zaskakująco dobry jak na AMT, więc dużo roboty nie było:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.