Skocz do zawartości

Scania R500 V8


fpatryk99

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Jestem początkującym modelarzem i zabrałem się za zrobienie pierwszej ciężarówki bo zawsze musi być ten pierwszy raz. Jeśli chcecie to mówcie jakie chcecie zdjęcia i czego dokładnie to zrobię bo mogę w prawie każdej chwili. Dobra nie będę się rozpisywał daje foty KOMENTUJCIE I OCENIAJCIE

http://pokazywarka.pl/kxzkaf/

niestety nie umiem wstawiać tak żeby się od razu odtwarzało i raczej się nie nauczę myślę że Pokazywarka to dobra strona żeby wstawiać zdjęcia bo prawie tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezki model sobie wybrales jak na pierwszy , kilka rzeczy trzeba jednak otwarcie napisac:

 

Po pierwsze - nie wstawiaj zadnych linkow i tego typu rzeczy w temacie, tylko konkretne zdjecia, to nie takie trudne;

po drugie - niewiele moge napisac o modelu obejzawszy dwa zdjecia, wiem tylko ze jest niepomalowany i zapomniales przykleic kilka rzeczy, ale skoro piszesz, ze to Twoj pierwszy model to jest ok. wszyscy zaczynalismy od czegos ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nigdy mi sie nie chce logowa zeby cos napisac ale to nie mialem zadnych wachan bo az mi sie cos robi jak cos takiego widze.

Byłes kiedys na formu?

Widziales galerie?

Przeciez na tych zdjeciach nic nie widac.specjalnie takie ciemne sa?

 

Linków nigdy nie otwieram chyba jak kazdy ale jakos sie zmusilem i otworzylem.(to nie jest to ze nie potrafisz wstawiac zdjec tylko poprostu ci sie nie chce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepszymi bym ich nie nazwał. A co do ciagłego powtarzania "jak chcecie to mogę jeszcze zdjęcia porobić"..ok, wiem, że jesteś młody ale to jest Twoja galeria i Ty tu zamieszczasz zdjęcia swojej pracy, więc to Twoja autoprezentacja. Jednym zdaniem albo robisz serię konkretnych zdjęć i je tu prezentujesz albo nie warto zawracać sobie d... skoro Ci się nie chce, bo tracisz tylko czas użytkowników.

Druga sprawa - ile te baterie wytrzymują minute? Bo tylko to tłumaczy zrobienie 4 zdjęć, żadnego dobrego i jedno rozmazane bo "ręce trzęsą". jak nie wyszło to sie robi drugi raz i trzeci i dziesiąty..aż wyjdzie.

Robiąc taką galerię i w taki sposób wyrażasz tylko brak szacunku dla osób, które poświęcą czas by zobaczyć Twój temat. To jest jak wejście przez drzwi z napisem "welcome" i zaraz po tym bycie oblanym pomyjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej wiadomości to nie każę nikomu ty zaglądać wydaje mi się, że ludzie tu wchodzą z ciekawości/ nudów. I zamiast mnie opier**lać to przeczytaj dokładnie bo napisałem Jak chce ie to mogę zrobić zdjęcia tylko powiedzcie jakie jak ktoś chce zdjęcie wybranego elementu to zrobię. Tak miałem problem z aparatem bo nie miałem akurat baterii cóż zdaża się i dlatego zdjęcia były dupnej jakości ale teraz myślę że jakoś to wyszło choć nie ma za dobrego światła...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - zrobiles 4 zdjecia w tym dwa takie same, dlatego trudno cokolwiek tu napisac. Kolega Thombike ma wiele racji w swojej wypowiedzi, szczegolnie jesli chodzi o zdjecia - ja robie ok 100 zdjec, z tych stu wybieram 50 najlepszych z czego ok 10 idzie na forum, publikacji, itp..

Po drugie - nie przykleiles rury wychodzacej z turbosprezarki..... nie pomalowales ramy ani silnika,.... postaraj sie o takie szczegoly nastepnym razem.

 

Skoro trzesa ci sie rece, to moze zainwestuj w statyw i ustaw aparat na robienie zdjec np. 2 sekundy po nacisnieciu przycisku migawki - pozwoli ci to zredukowac drgania wywolane dotykiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
I zamiast mnie opier**lać

I chciał bym Cię prosić byś wyrażał się grzeczniej. Bo nikt Cię tu nie opierd... tylko wytykają twoje błędy. A te cenne uwagi kolegów z forum sobie zapamiętaj, bo wiele możesz się nauczyć, stosując je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Scanii nic nie malowałem specjalnie bo nie miałem potrzeby tylko inter. a w volvie już więcej pomalowane dzięki za to ze pomagacie i sorry @Jawkers nie miałem racji jutro zrobię dużo więcej zdjęć mam nadzieję że nie będzie taka pogoda jak dzisiaj bo było biało i aparat nie mógł zrobić dobrego zdjęcia szukałem w opcjach i nic te i tak są myśle że lepsze od poprzednich ale jutro będzie ich dużo i lepszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.