Skocz do zawartości

Nissan Skyline 2000 GT-R Street Custom


dlugi6661

Rekomendowane odpowiedzi

A więc, "skaj" gotowy

 

Co zmieniłem:

 

- zapinki fototrawione na masce

 

- felgi watanabe w czarno-złotym malowaniu

 

- klatka

 

- lotka przednia pod zderzakiem street custom

 

- wycięcie samych boczków wewnętrznych z drzwi, reszta goła blacha

 

- customowa deska - na górze carbon, stelaż i wskaźniki z polistyrenu, przełączniki z drutu 0.3 mm, folia + spawy z hobby easy

 

- waloryzacja komory silnika - przewody zapłonowe, akumulatorowe + klemy, rura do chłodnicy + zapinka, przewody 0.1 mm do zbiorniczków, turbina + oplot,

silnik po weatheringu, przepalone kolektory

 

- folia na chłodnicy

 

- weathering podwozia

 

- chromowane obwódki szyb

 

- lampy tył smoke

 

- pasy materiałowe z zapięciami

 

- air funnel z aluminium

 

- rozpórka na kielichy z blaszek

 

..i pewnie coś jeszcze o czym zapomniałem napisać

 

Model robiony często nocami, jak spała mała, jednocześnie budując dom, ale się udało i z tego się cieszę.

 

Odnośnie sesji - wykonana w zrobionej przeze mnie dioramie warsztatu, wyrzuciłem z niego sprzęty, aby wyglądał jak opuszczona budowa.

 

Mam nadzieję, że mój pomysł nie zostanie skopiowany - wtajemniczeni wiedzą "o co cho :P

 

Zdjęcia robione lustrzanką Canon. Zrobiłem wszystko, aby odbiorca miał wrażenie, że ogląda czasopismo motoryzacyjne i w takiej formie chciałem Wam go przedstawić.

 

Dane techniczne przed "uturbieniem", po nie chciałem strzelać i wymyślać.

 

Zapraszam do oglądania [:)]

 

1_zpsqhevqch2.jpg

 

2_zpsgqzzxamk.jpg

 

3_zpsscngpd5d.jpg

 

4_zpshuerlibd.jpg

 

5_zpshmryzo6z.jpg

 

6_zpsx6vyfbuq.jpg

 

7_zpslvoigksv.jpg

 

8_zpsmnbyjj6m.jpg

 

9_zpsflwqp05w.jpg

 

10_zpsbljy3ndo.jpg

 

11_zpshrfskxna.jpg

 

12_zpsxwgga8ov.jpg

 

13_zpsshsqub0e.jpg

 

14_zpslpjxvcu2.jpg

 

15_zps5i1uzqwg.jpg

 

16_zps7oxhr1qb.jpg

 

17_zps4r7rjm0t.jpg

 

18_zps8uvk4e43.jpg

 

19_zpss6h6oelt.jpg

 

20_zps4s12ohrh.jpg

 

21_zps5mxrpksi.jpg

 

22_zpsfyxeatt9.jpg

 

25_zpsk7h4sz2n.jpg

 

26_zpsemfr3xra.jpg

 

27_zpsuo1t0p3p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia super, sceneria również. Model bardzo fajny, maska silnika, mimo że trochę słabo spasowana dodaje uroku, przecież samochód nie jest już nowy , natomiast zapinki umieściłeś w złym miejscu, bo maska otwiera się w „drugą” stronę.

 

1972_Nissan_Skyline_GT_R_Engine_1.JPG

 

Linie podziału w większości ok., ale w kilku miejscach wyglądają jakby zaklejone lepikiem, ale to nie rzuca się w oczy tak bardzo jak te reflektory, za które przy pierwszej lepszej kontroli policjant zabierze dowód rejestracyjny, a diagnosta, nawet po znajomości nie podbije przeglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa Co do zapinek Gadas_75 tutaj się nie zgadzam, po to są zapinki, że maskę się nie otwiera tylko ściąga, więc skoro jest ściągana mogą być w tym miejscu Dlatego pozbyłem się zawiasów, bo wtedy byłoby bez sensu że ma jedno i drugie. Na początki miałem małą zagwozdkę z tym, ale obserwowałem na zlotach czy rajdach, to maskę normalnie potem ściągasz po odpięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii zapinek maski Gadas_75 ma chyba rację. Zapytałem Wujka Google i oto co znalazł:

 

450x337-http---blog.hemmings.com-wp-content-uploads--2010-02-1972-Skyline-2000GT-R%C2%A0%C2%A0KPGC10%C2%A050th-victory.jpg

 

nismo-festival-2008-sunday-gtrs-200-540x361.jpg

 

20070511_0009zokusha4.jpg

 

A tutaj jest to pokazane na torze:

 

Spinek umieszczonych na przodzie maski nigdzie nie widziałem.

Nie wiem, czy to robi różnicę, czy maska jest uchylana czy zdejmowana ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.