Skocz do zawartości

Subaru Impreza - Rajd Polski - Leszek Kuzaj *


subaroman

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wyglada model i prosilbym i nie tylko ja zebys napisal cos wiecej o tym modelu jak byl malowany ile nad nim siedziales itp . Pozdrawiam ,a model naprawde swietny ,a i jeszcze jaka to skala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, juz precyzuje. ( ogolnie wszystko co skladam i mam zlozone to modele 1/24)

 

Wiec tak: skala 1/24, do tego kalkomanie z ehobby(??).

Kolorek to tamiyowski podklad, potem mica blue oraz kilka warstw clear`a. Papier scierny i pasty polerskie + wosk tamiya. Niestety troszke za wczesnie wypolerowalem lakier i troszke sie efekt zgubil jak farba doschla...eh...nauka kosztuje...

 

Jezeli chodzi o czas, to nie jestem w stanie powiedziec, ile mi zajelo wykonanie subaru, bo buduje kilka modeli jednoczesnie ( kuchnia jest hala produkcyjna, wiec trzeba troche hurtowo skladac, bo wiecej rozkladania i chowania narzedzi niz roboty).

 

Na ukonczeniu mam obecnie Peugeota 307 WRC M. Stohl`a z rajdu Monte-Carlo`06, Toyote Corolle WRC B. Thiry`ego z rajdu M-C.`00, Toyote Landcruser, Volvo 850, Renault 5 rally, Nissana Skyline, Subaru Impreze (cywil), Honde Accord JACCS, Mitsubishi GTO, Fiata 131 w dwoch wersjach malowania ( itd, itp.)

 

Chetnie dorzuce co jakis czas troche nowych fotek.

 

Pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyjasnienie ,chociaz skala mi wyglada na 1:43 bo podobny sklejalem z hellera , no ale ty wiesz najlepiej bo sam sklejales powiedz mi z jakiej jest firmy i czy ma cos rychomego . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyjasnienie ,chociaz skala mi wyglada na 1:43 bo podobny sklejalem z hellera , no ale ty wiesz najlepiej bo sam sklejales powiedz mi z jakiej jest firmy i czy ma cos rychomego . Pozdrawiam

Subaru, jak napisalem powyzej, to model tamiya 1/24 (24240). Ruchome sa tylko kola, standardowo dla takich modeli.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jest napisane przegapilem to zeczywiscie . Sory ,wyglada mi na 1:43 ale tamija nie robi w takich skalach modeli wiec jest 1:24 .

Fajny model podoba mi sie , robie nowsza wersje tego modelu z rajdowki na cywila mysle ze mi sie uda:) . Miales jakies trudnosci przy tym modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jest napisane przegapilem to zeczywiscie . Sory ,wyglada mi na 1:43 ale tamija nie robi w takich skalach modeli wiec jest 1:24 .

Nie ma problemu, spoko!!!

 

Fajny model podoba mi sie , robie nowsza wersje tego modelu z rajdowki na cywila mysle ze mi sie uda:) . Miales jakies trudnosci przy tym modelu ?

Trudnosci chyba nie bylo, w zasadzie, to oprocz kalek i zaszpachlowania otworow w dachu, nic nie trzeba bylo zmieniac.

Kalka jest bardzo dokladna, posiada nawet sedziowskie znaczki na oponach!!!! Jednak ma jeden minusik: napisy i gwiazdki, ktore sa na nim zolte, powinny byc oczoje.bne, jak na fabrycznych wozach. Poza tym niedociagnieciem, polecam ten zestaw rewaloryzacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.