Skocz do zawartości

Honda Civic Type R


subaroman

Rekomendowane odpowiedzi

Po dlugiej przerwie, spowodowanej dzialaniami przy modelach 1:1, wklejam najnowsza galeryjke.

 

Modelik wypuszczony na swiat przez Fujimi w skali 1/24.

Wykonany prosto z pudelka, bez ekstrasow.

 

Kasta wymalowane bialym fiatowskim 210. Wypolerowana i wywoskowana.

Wnetrze w kolorach czerwonym i czarnym, oczywiscie w macie.

 

Mozliwe, ze model dostanie jeszcze jakies poprawki, ale zobaczymy, jakie bledy znajdziecie...

 

Pozdro i zapraszam do wieszania psow!!!

 

b289af08b49c95d9.jpg

 

c1334f9875be8675.jpg

 

ce1ec094723b75f0.jpg

 

2f632d5fa035a86e.jpg

 

b01c3dd87f47cdab.jpg

 

c6f2d830683b2a81.jpg

 

95b2ece3413f1518.jpg

 

ddc932a1e54984cd.jpg

 

7b9d55540922ee5c.jpg

 

3a1fdf86b6ea1905.jpg

 

d2d310a1d89bb488.jpg

 

1676aa7cc030b2a6.jpg

 

ba2e0476dd5e161e.jpg

 

7bf08ef16478d92a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna Hondziawa tylko czy te linie podziału jednak nie za ostre Nie wiem może się mylę,ale jednak dla mnie jednak odrobinkę za bardzo się rzucają w oczy.

 

A tak to piękny modelik,oby tak dalej.

 

Pozdrawiam ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny modelik, jednak tak jak napisał ccrriiss, te linie są za mocne . No i jeszcze brakuje uszczelek wokół lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i linie podziału są zbyt ostre, ale spójrzcie z jaką dokładnością wykonane. Za lakierek i linie podziału masz u mnie Kolego bardzo duży +. Twoja Honda bardzo mi się podoba . Oby tak dalej .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być pomalowane na szaro , jak sobie ktoś woli , jest chyba tez opcja że listwy te zaznaczone są pod kolor lakieru , tak jak w tym wypadku . Bardzo mi sie podoba wnetrze , jednak linie podziału na kascie są za grube .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna Hondzia, podoba mi się w środku kolorek tapicerki jaki zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie klosze przednich lamp powinny być pomalowane. Nie wiem czyna czarno, ale na pewno białym. wyglądało by bardziej realistycznie. No i te czarne linie podziału - wygląda zabawkowo. ogólnie czysto i schludnie. A i czy z tyłu przypadkiem nie powinno być wycieraczki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linie podzialu na modelu wygladaja dobrze, nawet bardzo dobrze. Na zdjeciach troche grubsze sie wydaja, nie wiem dlaczego... Piksele albo cosik..?

Wycieraczka nie musi byc, zalezy zapewne od wersji konkretnego pojazdu.

Zawsze mozna ja tez zdemontowac.

 

"koksik"

Na bialo, tzn? Seryjne type r maja raczej chromawane swiatla. Dopiero jakies aftermarket lampy sa innego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o wkładach tylko mam na myśli pomalowanie "uszczelek" klosza.

Zgodze sie, jednak nie zawsze to widac na aucie 1:1 a co dopiero na modelu.

Duzo naogladalem sie furek na drodze, zanim poskladalem modelik.

Niektore modele maja takie uszczelki zrobione i powiem szczerze, ze wyglada to dosc...dziwnie.

Zalezy od tego, czy auto 1:1 ma wyraznie widoczny taki element.

Ale kazdy ma swoje widzimisie, dzieki czemu jest o czym dyskutowac i nad czym polemizowac.

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model mi sie bardzo podoba lecz zgodzę sie z poprzednikami ze linie podzialu są jednak zbyt ostre... Ale za to równo położone.. mogę wiedzieć czym je robiłeś?? używałeś washa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model mi sie bardzo podoba lecz zgodzę sie z poprzednikami ze linie podzialu są jednak zbyt ostre... Ale za to równo położone.. mogę wiedzieć czym je robiłeś?? używałeś washa ??

 

Uzylem markera Gundam Marker, chyba firmy Gunze.

 

A co do linii podzialu, to jak wczesniej napisalem, na modelu wygladaja i pasuja idealnie.

 

Pozdo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.