Skocz do zawartości

Airbus A 321-100 Lufthansa Revell 1/144


Gość KonDi

Rekomendowane odpowiedzi

Na silniki zwracam szczególną uwagę, przede wszystkim ze względu na fakt, że chciałbym miec każdą odmianę danego samolotu, różniącą się elementami zewnętrznymi. Dzięki temu moja kolekcja będzie bardzo szczegółowa i mam szansę na więcej ciekawych malowań Czyli najbliższy miesiąc upłynie nam pod znakiem airbusów Myślę, że ja też zacznę za 1,5 tygodnia. Ciekawy jestem naszych wspólnych efektów

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może projekt zacząć po zakończeniu IIZKM? Też bym wystartował z jakimś arbuzem, tym bardziej, że mam już dwa (lub trzy) w poczekalni. Robię jeszcze w konkursie lokomotywę i trochę mi się nie uśmiecha zaczynać kolejny model, a chciałbym wziąć udział w tym projekcie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermit niema problemu. Im więcej Airbus'ów tym lepiej

A co do zakładani tematu to też niema problemu , ja go mogę założyć chodźby dziś przecież już na pierwszej stronie nie musimy mieć fotek modeli , możemy konsultować się w sprawie nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermit niema problemu. Im więcej Airbus'ów tym lepiej

A co do zakładani tematu to też niema problemu , ja go mogę założyć chodźby dziś przecież już na pierwszej stronie nie musimy mieć fotek modeli , możemy konsultować się w sprawie nich...

To jak założysz temat, to byłoby fajnie, jakbyś poinformował nas o tym i wrzucił link, ok?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Budowa idzie gładko Stan na dziś: Kadłub skleiny ze skrzydłami , dwa silniki sklejone z tego jeden wyszlifowany. Jeszcze trzeba kadłub szpachlować.

Oto fotki

fd0dec69b8739b09med.jpg

53b28886fa7fe9cemed.jpg

d59af9c63bc778eemed.jpg

8f3951393f910fedmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Hmmm. Postanowiłem odkopać Arbuza Mała reaktywacja

Troszkę się pozmieniało. Model był już pomalowany i miał położne kalki.

Ale niezbyt mi to wyszło. Więc postanowiłem to zmienić.

Usunąłem kalki i farbę.

Nie zastosowałem żadnych zmywaczy itp. Po prostu papier ścierny Więc o liniach podziału można było zapomnieć. Ale mi to zbytnio nie przeszkadza

Malowanie się zmieni. Z tego co planuję przewoźnik pozostanie ten sam

Malowanie to coś w stylu "charterów". Model cały biały ( jeszcze nie wiem czy skrzydła też na biało czy standardowo na szaro) posiadający logo na stateczniku i nazwę linii na kadłubie. Ten model raczej nie będzie posiadał odpowiednika w prawdziwym lotnictwie , ale to nie model na wystawę tylko dla mnie na półkę

 

Coś w tym stylu jak ten 757 tyle że on ma "grafikę" zamiast loga i napisu.

1682688.jpg

 

Logo i napis wezmę z kalek od 727. Jeżeli inne kalki się znajdą to się zmieni przewoźnika

Model "naprawiany" jakieś pół roku temu.

 

 

dsc04520kopia.jpg

dsc04533y.jpg

dsc04524op.jpg

dsc04528i.jpg

 

Jak widać model bez podwozia. Będzie na podstawce.

Wszelkie pytania i sugestie mile widziane

Sorry , że sie aż tak rozpisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj KonDi

Twoje fotki naruszaja regulamin forum. Wstaw w kolejnym poscie takie o odpowiednich wymiarach (lub jako miniatury) to je podmienie. W przeciwnym wypadku bede zmuszony zamknac temat.

9. Na forum Modelwork.pl użytkownicy w postach wstawiają widoczne zdjęcia (o maksymalnym rozmiarze w poziomie 800 pikseli) lub miniatury do zdjęć umieszczonych na stronach komercyjnych lub prywatnych.

 

Wiecej: viewtopic.php?t=40

Wiecej: viewtopic.php?t=21118

 

Edit: Dzieki za podmiane

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.