Skocz do zawartości

PIPER PA-18 super cub Revell 1:32


albert091283

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w galerii jak obiecałem (niespodziankę) zdjęcia wykonane na lotnisku trawiastym (słońce gratis)nie będę się rozpisywał za bardzo na temat modelu, bo wszystko jest napisane w warsztacie

A zatem miłego oglądania wszystkim życzę komentarze i uwagi mile widziane.

 

2e7b788c7aabfdbdm.jpg 19481b70760e901em.jpg 874789fbfb401de8m.jpg

d5f136308c14ede1m.jpg 3025869dd6d467e8m.jpg 7b394b808720d999m.jpg

706e035a7bf6348cm.jpg 217d59c12a07d2ffm.jpg 8e5b588ee1d3b9e9m.jpg

18ff114f00ff3d5am.jpg 0485e85757b11c28m.jpg f11e60eef38a628cm.jpg

5c9c3cea4698a1bcm.jpg

A teraz porównanie skali

b56a179e86d27e34m.jpg b3916a949569e716m.jpg

i jedno zdjęcia moim zdaniem realistyczne.

d3fc9e57921640dbm.jpg

Pozdrawiam Albert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością śledziłem warsztat i teraz z równien dużą przyjemnością oglądam zdjęcia w galerii. Piękny model, pięknie pokazany. Model w świetle słonecznym jeszcze zyskuje na atrakcyjności. Brawo
To jest model przez duże M. Brawo

Ostatnia fotka -> gdyby ktoś mi ją pokazał luzem i nie znałbym Twojego modelu, powiedziałbym, że to oryginał. Fantastyczny....

Narzuciłeś niezłe tempo, a i efekty świetne! Gratuluję fajowego modelu, przy okazji pokazałeś ludności , jak wykonywać słuchawki...
Model piekny , bardzo zywe kolorki jak pisalem wczesniej.Prosi sie o gustowna podstawke.

Dzięki za takie komentarze jestem bardzo wdzięczny za miłe słowo:yahoo:

Prosi sie o gustowna podstawke

żywa trawa nie odpowiada???

Ta pani tez w kaplecie byla?

Tą panią to z farbkami dostałem.

gdyby ktoś mi ją pokazał luzem i nie znałbym Twojego modelu, powiedziałbym, że to oryginał. Fantastyczny....

Takie było zamierzenie i chyba wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

I od razu pytanie: gdzie robią taką fajną trawkę?

Taką trawkę mam u siebie w pracy na polu golfowym idealnie się nadaje do takich zdjęć(na zdjęciach nie była skoszona)

Ładny modelik taki inny! Ciekawie wykonane zdjęcie model bardzo dobrze wykonany.
Gratulacje.

Wielkie dzięki

O kur...ka, wygląda jak prawdziwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać numer farbki?

Tajemnica

del pardzo realistyczny choć nie znam się na samolotach bardzo mi się podoba

 

No, gratulacje fotki admina

Wielkie, dzięki choć nie ukrywam, że jest to dla mnie duze zaskoczenie i wyróżnienie za co również dziękuję:dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

nie masz za co przepraszać, zawsze ktoś chętnie zobaczy jeszcze raz to cacko ja np. z piąty raz oglądam Twój model a tak się przejmowałeś w wątku warsztatowym małą oglądalnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz za co przepraszać, zawsze ktoś chętnie zobaczy jeszcze raz to cacko ja np. z piąty raz oglądam Twój model a tak się przejmowałeś w wątku warsztatowym małą oglądalnością

No to mnie cieszy ze są tacy, którzy potrafią docenić prace innych a nie z zazdrości albo z czegoś innego wyszukują na siłę bezsensownych niedociągnięć i niedoróbek. Model zawsze pozostanie modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.