Skocz do zawartości

[SF-galeria]Bolo Invincibilis Mk.XXIIIB NIKE-1:350-scratch


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

"Tylna wieża artyleryjska Nike obróciła się lekko, a cichy szum, który temu towarzyszył zginał całkowicie w huku pobliskiego wodospadu. Zmiana pozycji nie była znaczna, ale wystarczyła by Paul Merrit pozostał w cieniu rzucanym przez lufę działa plazmowego mimo przesunięcia się słońca na niebie. Merrit zarejestrował tę uprzejmość, ale odruchowo bo uwagę skupił na wodzie i tańczących po niej rozbłyskach słońca, a zwłaszcza na spławiku, oddawał się bowiem łowieniu ryb a konkretnie pstrągów lamparcich."

P6140028.jpg

 

"Jak zwykle było parno i duszno, ale za to stołek wędkarski miał pierwszorzędny-siedział na pokrywie wyrzutni rakiet Nike dobrych 20 metrów nad poziomem ziemi. A Nike zaparkowała w pobliżu wodospadu. Stała na tyle daleko by grunt nie osuwał się pod jej ciężarem a na tyle blisko by dosięgała jej przyniesiona przez chłodny wiatr od 60-metrowego wodospadu wodna mgiełka..."

full-1.jpg

P6140019.jpg

P6140020.jpg

P6140021.jpg

P6140022.jpg

P6140029.jpg

P6140030.jpg

P6140032.jpg

P6140033.jpg

P6140034.jpg

P6140036.jpg

P6140037.jpg

P6140038.jpg

P6140040.jpg

 

(cytaty: „Bolo!”, David Weber)

 

Na koniec…

Bolek na miejscu czyli 3 (moim zdaniem) modele które najbardziej się udały

P6140046.jpg

 

Szczegóły budowy w WARSZTACIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. Big Tank skończony. I Podstawka jest Gratulacje

I chociaż Bolo trochę klimatem mi nie pasuje, to wielki szacun za pracę jaką w niego włożyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Artur trochę mnie było a tu Bolo skończony i magisterka też. Za obie rzeczy moje gratulacje i duże . Siedziałem cicho w warsztacie jak obiecałem ale teraz mogę chyba wrzucić swoje trzy grosze . Po pierwsze jestem pod wrażeniem, że malowanie ta zmieniło wygląd "czołgu", na plus oczywiście. Po drugie jestem pod wrażeniem, że nie wyszła z tego zabawka. A po trzecie ja bym go jednak mocno ubrudził. Toż to czołg ważący ... set ton. Teraz wygląda jak nówka prosto z fabryki. Chyba, że było to Twoim zamierzeniem mieć taką nieśmiganą nówkę, wtedy OK. Poza tym raz jeszcze gratulacje za ukończone projekty.

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No więc w kwestii brudzenia...próbowałem pastelami ale mi nie wyszło. Poza tym szczerze mówiąc...bałem się trochę. Tutoriale mam na wyciągnięcie ręki bo każdy "czołgista" na MW błoci kurzy itd swoje modele niemiłosiernie ale mimo to miałem pewne obawy. I to jest główny powód takiego a nie innego wyglądu czołgu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc w kwestii brudzenia...próbowałem pastelami ale mi nie wyszło. Poza tym szczerze mówiąc...bałem się trochę. Tutoriale mam na wyciągnięcie ręki bo każdy "czołgista" na MW błoci kurzy itd swoje modele niemiłosiernie ale mimo to miałem pewne obawy. I to jest główny powód takiego a nie innego wyglądu czołgu...

A mi się podobają właśnie takie mniej pobrudzone czołgi itp. Ja swoje modele z wielkim bólem "waszuje' itd. Wolę takie mniej zniszczone, malarskimi sztuczkami, powierzchnie na wozach bojowych w skali.

Ale to już rzecz gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórze to co na żywo już mówiłem - niesamowity, może nie tak konkretnie sobie Bolo wyobrażałem, ale robi naprawdę świetne wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.