Skocz do zawartości

T-34/76 mod. 1940 wer. niemiecka (1 D.Panc.) Uni Models 1/72


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

No i skończyłem swój czwarty model, ufff. czekam na oceny i komentarze.

 

T-34/76 mod. 1940 wer. niemiecka (1 D.Panc.) 1/72 Uni Models

 

33db2ebb5a93fc54m.jpg

 

5409a196414cc97cm.jpg

 

5d84a957afd1ef8cm.jpg

 

3c38b620ed73b0dem.jpg

 

6903663427b76c04m.jpg

 

ff4a62a74f78a95em.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię tematy beutepanzerów. Model moim zdaniem wykonany poprawnie, a zdjęcia modelu sprawiają wrażenie, że to raczej "35" a nie 1:72. Nie wykonywałem jeszcze malowania zimowego, ale ja bym zrobił troszeczkę inaczej odpryski białej farby...no właśnie, czy to była biała farba czy dajmy na to wapno, bo jak wapno to zrobiłbym raczej łagodniejsze przejścia kolorów ( przetarcia bardziej do koloru bazowego niż odpryski jak w Twoim przypadku, co oczywiście nie umniejsza w niczym Twojemu wykonaniu).

Oby więcej takich projektów w Twoim wykonaniu no i dalszego rozwoju stronki o czołgach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby więcej takich projektów w Twoim wykonaniu no i dalszego rozwoju stronki o czołgach!

Jedna i druga strona malowała wapnem albo kredą, co na farbie olejnej pod wpływem temperatury odpryskuje lub ściera się na skutek włażenia na traktorek, czołgi malowali dużymi pędzlami malarskimi i często było widać jego fakturę, ale uniknąłem tego. Co do stronki to będę się starał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektowne, ale chyba jednak niezbyt realistyczne :]

TZN ?? Oglądałem sporo zdjęć jeżeli chodzi o zimowe malowanie, obdrapania te były skutkiem łażenia po czołgu oraz jazdą pomiędzy roślinnością i zabudowaniami, to nie ma być świeżo pomalowany czołg wapnem, tylko taki co już trochę jest na froncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no fajnie, ale jakieś konkrety, co i jak, co poprawić na przyszłość, na co zwracać uwagę, bo takie tam, zgadzam się i mało realistyczne to ....

 

Update:

Tu dla tych co sie nie podoba i jest model zbyt nierealny

 

 

t34_43.jpg

 

t34_85_20.jpg

 

1039_rn.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no fajnie, ale jakieś konkrety, co i jak, co poprawić na przyszłość, na co zwracać uwagę, bo takie tam, zgadzam się i mało realistyczne to ....

 

No i właśnie sam popatrz na te fotki. Nie ma takich ostrokrawędziowych pojedyńczych zdrapań. Są za to "przemycia" do zielonej, na całej właściwie powierzchni. Mimo to twój model wygląda bardzo fajnie, oraz efektownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.