Skocz do zawartości

Elefant Dragon 1:35


dweler

Rekomendowane odpowiedzi

witam

na warsztacie kolejny juz pojazd na podwoziu ferdka porshe, Elefant z daragona 1:35 Premium Ed. w pudelku wszystkie potrzebne bajery, zimmerit wykonam ponowinie z mulliputa.chcialbym po raz pierwszy sprobowac zimowego kamo.instrukcja zaklada takie malowanie ale nie spotkalem sie z takim zdjeciem na wzor,moze cos podrzucicie?ewentualnie pojade w ciemno.

DSCN1340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo miałem ten model, ogólnie rzecz biorąc dalej go buduję.

Jeżeli chcesz jakieś malowanie to ci dam, ale podaj "rysopis" skąd chcesz go zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.

kubeł dzieki za wstawke

 

prace ruszyly wczoraj ale zrobilem tylko kolka i wozki to nie wrzucalem.dzis zrobilem gaski sposobem reggiego na nitro i jest to swietny patent.nie podejrzewalem ze sklajanie magic trackow moze byc takie przyjemne .kazda gaska dzieli sie na 2 czesci i elgancko to wszystko sie rozklada:

DSC00164.jpg

DSC00165.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien,póżno już oczokwiku dostaje..ale czy abys odwrotnie gąsek nie posklejał?

gsi.jpg

Swego czasu Dumo kleił go i wtedy ktoś wspomniał, a że ja chomik( i mam ten model na stanie) zachowałem sobie ta uwagę.

 

p.

 

Edit:

jednak dostaję, wkleiłeś prawidłowo..niemniej fotka niech jako przestroga zostanie dla innych, bo tamta poleciała gdzieś w odmęty relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, mnie także śmignęły fotki i czwórek i bodajże jagdpanzerów.

Niemniej, ja czepie się wspomnianej przez Ciebie wersji jak pijany płota i będę w ten deseń klepał im kapcie ;)

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siem

 

gąski są zakładane w obie strony. Smile

o to ciekawe,nie zwrocilem uwagi.ja akurat kieruje sie tym zabkiem z przodu zeby byl do goru skierowany

beztytuu-1.jpg

 

obecnie mam juz cala bryle,jeszcze poskladam blotniki i jest gotowy do zimerajtowania

DSC00189.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis prawie udalo sie zrobic zimm,zostalo jeszcze kawalek z boku.tradycyjnie wykonany z mulliputa i odcisiniety koleczkiem od zapalniczki

DSC00190.jpg

DSC00191.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po wikendzie,dzis troche podgonilem z robota a mianowicie:

1. psiuknalem podkladem,jak zwykle czarny mat w spraju do zderzakow samochodowych.

2. nastepnie przedcien z bialej valejo

3. baza to valejo dark yelow,raz rozjasniana raz przciemniana a kamo to zielona,jakas chora mieszanka

4. zimowe kamo z ganialnego pomyslu genialnego rafala jankowskiego czyli na maskol,zabawa przednia.maskolu uzylem pierwszy raz w zyciu bo dopiero se kupilem i stwierdzam ze powinien znajdowac sie na kazdym warsztacie.pozdrawiam. foty:

DSC00198.jpg

DSC00200.jpg

DSC00201.jpg

DSC00202.jpg

DSC00204.jpg

DSC00205.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze powalczylem z washami a teraz mysle co dalej.tzn czy dawac obicia i na jaka skale oraz czy jest sen robic sychy pedzel,no i trzeba jakos ublocic:

DSC00217.jpg

DSC00218.jpg

DSC00219.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb moze i tak ale jak na pierwszy raz to jestem w stanie to za akceptowac bo nie wiem czy cos moge jeszcze uratowac.chodzilo mi ze pomysl rafala i wykonanie jest genialne a nie akurta moja wesola tworczosc.nie zawsze tez zimowe kamo nanoszono na caly pojazd tylko stosowano czesciowe pokrycie bialymi plamami wiec mozna przyjac tez taka wersje wydazen.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzis troche jeszcze powashowalem,dalem zacieki i troche obic oraz dosc brutalnie przystapilem do blocenie.narazie to etap pocztakowy,gaski wstepnie zapigmentowane:

DSC00227.jpg

DSC00228-1.jpg

DSC00221.jpg

DSC00223.jpg

DSC00224.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.