Skocz do zawartości

[GALERIA HUMVEE]Zimowy M1045 HMMWV TOW Carrier - Tamiya 1:35


kubisz

Rekomendowane odpowiedzi

Pojazd US Marines biorący udział w manewrach "Cold Winter" w 1987 roku w Norwegii. Zbudowany z zestawu M0146 Humvee Tamiyi (35267) przy pomocy zestawu blach Eduarda (35655) i żywicznych kółek Armorscale (R35-044). Początkowo miał mieć otwarte tylko jedne drzwi, potem dwoje przednich, na koniec postanowiłem przykleić otwarte wszystkie, żeby nie zasłaniać wnętrza.

WARSZTAT

DSCF2105.jpg

DSCF2106.jpg

DSCF2113.jpg

DSCF2107.jpg

DSCF2114.jpg

DSCF2115.jpg

DSCF2116.jpg

Z modelu jestem zadowolony, ze zdjęć już nie. Po raz kolejny mam sygnał, że warto podszkolić się trochę w fotografowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Do washa wciąż się nie mogę przekonać, ale tutaj jego brak faktycznie aż bije po oczach. Zwłaszcza na białych plamach, ale to też wina fotek, robiłem przy naturalnym, choć niezbyt mocnym (zachmurzenie) świetle. No i nie mogłem sobie poradzić z odpowiednim sfotografowaniem modelu, takim żeby ten biały tak się nie świecił. Może coś z tym jeszcze zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawić go na tydzień to model skończy. Oczywiście świetnie wykonany z dużą starannością. Mnie się podoba. Jedynie biorąc pod uwagę śnieg w nadkolach, przydałby się też na kołach. Poza tym super. No i uważam, ze w galerii powinny się znaleźć jakieś 2 zdjęcia wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawić go na tydzień to model skończy. Oczywiście świetnie wykonany z dużą starannością. Mnie się podoba. Jedynie biorąc pod uwagę śnieg w nadkolach, przydałby się też na kołach. Poza tym super. No i uważam, ze w galerii powinny się znaleźć jakieś 2 zdjęcia wnętrza.

Trzeba było siedzieć i pilnować Jeśli chodzi o brak śniegu na kołach, to wzorowałem się na zdjęciu z pierwszego postu w warsztacie, gdzie koła świecą się jak nowe, a w bieżniku nie ma ani grama śniegu. Powiedzmy, że mój model jeździł sobie po zaśnieżonej, a potem po asfaltowej drodze, gdzie zgubił śnieg z kół. Dlatego też to, co jest w nadkolach, zostało przeze mnie "przyciemnione" w stosunku do tego zdjęcia z warsztatu:

th_DSCF2096.jpg

tak, aby imitowało zbity, zlodowaciały śnieg, ochlapany przez brudną wodę spod kół. Sam jednak dochodzę do wniosku, że przydałoby się przynajmniej lekko pobrudzić boki pojazdu za kołami. Jeszcze usiądę przy tym modelu, najpierw jednak trochę od niego odpocznę.

KUBISZ kolejny perfekcyjny humvee

Dzięki Peter1410, perfekcyjny na pewno nie jest, ale miło, że się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.