Skocz do zawartości

[Galeria Humvee] M998 2os. Generation Kill Academy 1/35


Tysiuniek

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak. Model wygląda bardzo ładnie. Jeden z Twoich lepszych.

Ale mam pewne ale. Mógłbyś zrobić washa albo nawet sam suchy pędzel, aby przełamać monotonię nadwozia, maski itd. Wash znacznie uatrakcyjniłby model i poprawił jego wygląd. Także proponuję poćwiczyć No i mam też pytanie, czy to siedzenie na pace miało mieć takie różne wgniecenia

Ogólnie model ciekawy, ładny, a jeśli przełamiesz się w końcu washa itd. to model będzie super

 

P.S. Bardzo fajnie zagracona paka i super plecaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Im więcej krytycznych, tym bardziej się cieszę - nie jestem na tym punkcie wrażliwy.

Dzięki BaldPumo - od Ciebie otrzymać pochwałę, to bardzo przyjemne...

Jak już pisałem wcześniej, model tak naprawdę jeszcze nie jest skończony na 100%. Wash był, ale stał się mało widoczny po neutralizacji odcienia plamek.

Zderzak - to nie jest siedzenie, to miał być otwarty pokrowiec na M40! Oj, coś mi chyba nie wyszedł. Karabin przesunął się podczas robienia fotek - podczas jego klejenia cyjanopanem przykleiłem sobie nochal do ławki Humvee - przypadkowo. Trochę się nabiedziłem z jego odklejeniem, nie było to jednak wygodne i nie bardzo wypadało tak paradować.Już jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z Twoich lepszych Humvee, gratulacje. Całkiem nieźle wypadł kamuflaż, bardzo fajnie tobołki z tyłu (oprócz tego pokrowca na M40, średnio mi się widzi).

 

Koniecznie postaraj się o jednolite tło do zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może...Niemniej jednak, na stopklatkach filmu zarówno hełmy, jak i plecaki są mniej więcej takie. Część plecaków ma kolory zielono-oliwkowo-brązowe, a hełmy mają brązowe "paćki".Poza tym jednak te hełmy z zestawu Academy są ogólnie podobne.Peter, zrób wreszcie jakiegoś Humvee, tez bardzo bym chciał go ocenić, ale poza jednym, nie bardzo mam co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiuniek to Twój najlepszy humvee (choć dumvee i izraelski są też perfekcyjne) Uwielbiam takie obładowane na na maksa pojazdy (z jakiego zestawu pochodzi ten KM,który jest na masce?)Pozdrawiam (czekam na kolejny pojazd,Twoje warsztaty są bardzo pouczające )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oza tym jednak te hełmy z zestawu Academy są ogólnie podobne.

PASGT

pasgt.jpg

i MICHi z GK

AITES%20MICH%20Helmet%20Cover%20ACU.jpg

Różnica jest

Część plecaków ma kolory zielono-oliwkowo-brązowe, a hełmy mają brązowe "paćki".

Tak, to desert 3 color. Chodzi mi o to że nie bardzo wyszedł, węższe paski brązowe i więcej zieleni daj następnym razem.

bluza3color.jpg

Po paru razach ci wyjdzie, mi też jeszcze nie wychodzi idealnie.

Takie moje zdjęcie żebyś nie myślał że się wymądrzam Nie ideał ale coraz lepiej mi wychodzi

SV504639.jpg

Peter, zrób wreszcie jakiegoś Humvee, tez bardzo bym chciał go ocenić, ale poza jednym, nie bardzo mam co.

W związku z powrotem do modelarstwa po przerwie może coś wymyślę, ale jest tyle wersji że sam nie wiem co Marzyłby mi się jakis prosty z Afganistanu ale znając życie to tone dodatków bym musiał kupić a mam dość żywic na razie..

BTW Rozpoznanie w Korpusie używało z tego co wiem M 249 w wersji z regulowaną kolbą i szynami montażowymi. (desantowa ?)

para.jpg

Ale to taki szczegół na który można przymknąć oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Peter. Teraz już wiem, jak to robić. Taka fotka, babka co prawda jest z zaopatrzenia, ale fajnie wygląda...no i ma M249 ze składaną kolbą.

 

GenerationKillS01E06HDTVXviD-0TV-37.jpg

 

Zgadza się, hełm PASGT posiada dwa punkty mocowania paska, takie też występują w filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.