Skocz do zawartości

[Galeria Humvee] M1038 Chile Italeri 1/35


Tysiuniek

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem przyjemnie się model ogląda, widać spory wkład własny. Nawet jakoś bardzo nie przeszkadzają mi koła Italeri Chociaż nie do końca przekonuje mnie cieniowanie (może to wina zdjęć - jednak trochę za ciemne). Tak na pierwszy rzut oka 3 uwagi:

- dach ma wycięcia na rogach tylko z tyłu, a powinien mieć i z przodu,

- pokrywa włazu powinna być na ukośnym w stosunku do płaszczyzny dachu kawałku blachy (u Ciebie leży równolegle),

- chwyt powietrza jest za wysoki, ale to akurat bardzo łatwo poprawisz.

Jakoś mi to wszystko umknęło w warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem dobrze, cieszy oko, ale oczywiście trzeba się do czegoś przyczepić

-suchy pędzel mógłby być zdecydowanie wyraźniejszy, tak jak mówił Kuba, zdjęcia wyglądają na dość ciemne,

-zainwestuj w karton, na modele masz, a na brystol za 3zł Cię nie stać

-ten pasek z otworami, pod obrotnicą ma być srebrny

-no i trochę się drzwi nie spasowały.

 

Generalnie jest ok. Mam nadzieję, że poprawisz jeszcze co nieco. Cieszy mnie fakt, iż zdecydowałeś się posłuchać rad innych i mimo wszystko stworzyć model bardziej "prawdziwy".

 

A co do farby, to wydaje mi się, że 149 jest podobne do 102, ale jeszcze kiedyś porównam, choć wstępnie bardziej jestem za 102.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wstępne opinie. Model nie jest taki bardzo ciemny, może to wina moich umiejętności fotograficznych. Cieniowany był Pactra 29, a więc nie jest to taka ciemna farba. Suchy pędzel to P113 oraz P46.

Faktycznie, nie ma wycięć z jednej strony dachu, ale pamiętajcie że dach pochodzi z Desert Patrol - i tak był troszeczke za krótki. Bałem sie, że się nie zmieści.Był w dużym stopniu docinany i odcinany.

Kubisz pisze o ukośnej pokrywie - nie rozumiem tego, została włożona w gnazda na obrotnicy. Wlot powietrza zrobiłem zgodnie z tym, co widziałem na jednej z fotek - naprawdę był tak wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.