Jump to content

Grzegorz Grabowski

Members
 • Content Count

  404
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Grzegorz Grabowski last won the day on April 15

Grzegorz Grabowski had the most liked content!

Community Reputation

38 Excellent

Personal Information

 • Location
  Lincoln UK
 • Interests
  Współczesna broń pancerna

Recent Profile Visitors

368 profile views
 1. A widzisz, więc jednak jest. Nie twierdzę, że jestem encyklopedią
 2. Jak dla mnie, każde inne malowanie niż jednolite, zielone, to malowanie waht if. Choć mogę się mylić.
 3. Szczerze wątpię Mariusz by zostały wdrożone do służby, ten czołg to w sumie prototyp, awaryjny no i za drogi przede wszystkim. Ale kilka zdjęć z jazd poligonowych jest. Jest także krótki film na YT A co do malowania z YT, to raczej interpretacja autora modelu. Zapewne chodzi Tobie o to szaro, żółto, czarne, prawda? Takie malowanie występuje na wystawowym BMPT-72 TERMINATOR II, tylko na terminatorze zamiast czarnego, są dwa odcienie szarości.
 4. Żadnych burz nie będzie, po prostu nie smaruj go pełnym matem.
 5. To na co czekasz? Wieczorkiem należy się jakiś relaks, prawda? Bartek, nie przecieraj gąsek metalizerem. Wystawowe egzemplarze, mają je czarne. Zrób tak, by lekko się błyszczały. Jakiś pół mat. Tak samo model. Co jak co, ale u ruskich, parada, czy wystawa, sprzęt musi lśnić.
 6. Ale Ty wiesz, że będziesz miał chętnych na te kalki na figurki 😉 A może spróbował byś wydrukować kalkomanie które udawały by kamuflaż na mundurach? O tak jak na tej figurce.
 7. Każdy rosyjski czołg, zawsze będzie lepiej wyglądał bez beczek. To mówiłem ja, były dowódca rosyjskiego czołgu
 8. Krzysiu. Oto lufa https://www.scalemates.com/kits/rb-model-35b51-155mm-spg-as-90-barrel--169727 Do kupienia w Polsce, albo w Niemczech. A gąski z Bronco,AB3524 https://www.scalemates.com/kits/bronco-ab3524-as90-spg-workable-track-link-set--210884
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.