Jump to content

Grzegorz Grabowski

Members
 • Content Count

  507
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Grzegorz Grabowski last won the day on April 15 2019

Grzegorz Grabowski had the most liked content!

Community Reputation

82 Excellent

Personal Information

 • Location
  Lincoln UK
 • Interests
  Współczesna broń pancerna

Recent Profile Visitors

783 profile views
 1. Są dodatkowe ogniwa właz dowódcy od razu +100 do lansu. Szkoda, że nie dałeś tych dłuższych fartuchów.
 2. Do poczytania. Obrazki też są https://www.kfs-miniatures.com/1-35-t-80u-main-battle-tank-rpg-model/
 3. Administracja! Proszę o usunięcie tego wątku, powoduje kompleksy. Żart, oczywiście . Pozamiatałeś Pan, Panie. Czapki z głów. Jednak nie będzie dodatkowych ogniw gąsienic na włazie? ☹️☹️
 4. Podobnie jak Kryspacz. Kleiłem na CA
 5. No, no, Kolego Chilar, nie unoś się. Moja reakcja, faktycznie była nieadekwatna do sytuacji, za co przepraszam. To po raz. Po drugie, nie obrażaj! Pokaż sam co potrafisz, a potem nazywaj kogoś małym modelarzem. Po trzecie. Jeśli chodzi o gadane, to wierz mi, są tu lepsi ode mnie. Niektórzy potrafią kupić gotowy model na aukcji, a potem próbują wmówić wszystkim, że to ich własny. Osobiście nie lubię konfliktów, więc nie kłóćmy się o byle co. Troszkę wiem o Abramsach, jak i o współczesnych czołgach w ogóle. Więc zapraszam do założenia warsztatu i gdyby była potrzebna jakaś pomoc, chętnie jej udzielę. To co? Pax między chrześcijany? Liczę że tak :). No i przede wszystkim witaj na forum Pytasz, który zestaw wybrać? Wszystko zależy od tego, czy wolisz lekki łatwy i przyjemny model, w dodatku za nie wielkie pieniądze, czy wolisz jednak wyzwanie za pieniądze znacznie większe. Jeśli opcja pierwsza, to wspomniany już Academy. Model prościutki, świetnie spasowany i w pudle znajdziesz 3 wersje. TUSK , TUSKII, i wersja która mnie osobiście się podoba najbardziej, SEP V2. Jedyny mankament zestawu to gąsienice. Gumowe i zbyt długie. Alternatywą, mogą być ogniwkowe gąski z AFV Club. Bardzo proste w składaniu i o wiele lepsze niż gumiaki. Model prosty i fajnie wychodzi. Fotka 1 Opcja druga, czyli wyzwanie, to modele Rye Field i Meng. Dużo elementów, blaszki w pudle i zżerające mnóstwo czasu gąsienice. To one są największym wyzwaniem, przy budowie Abramsów, Menga i Rye Field. No i oczywiście cena jest też odpowiednio wyższa. O to mój Abrams Rye Field Model. Fotka 2 Wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam.
 6. A od kiedy to w warsztacie zakłada się wątki typu "Co polecacie"? Jest tu jakaś Administracja?
 7. No cóż, chyba załodze nagrzewnica nie wystarczała, to wstawili kaloryfer
 8. Wszystko fajnie Bartek, ale w tej chwili, ten pokaleczony chlapacz, nie wygląda dobrze. Może mnie się tylko wydaje, ale przed takim uszkadzaniem, powinieneś go nieco pocienić.
 9. Też go kiedyś budowałem, fajny model, ale ma kilka fauli
 10. Wymiatasz Pan, Panie kolego! Szkoda, że nie pokusiłeś się o wersję koreańską.
 11. Nareszcie ktoś prawidłowo wskazał wersję tego czołgu Dokładnie, to modyfikacja z 2016 roku. Model bardzo mi się podoba. Mój ulubiony rosyjski czołg. 👏
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.