Jump to content

Grzegorz Grabowski

Members
 • Content Count

  485
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Grzegorz Grabowski last won the day on April 15 2019

Grzegorz Grabowski had the most liked content!

Community Reputation

70 Excellent

Personal Information

 • Location
  Lincoln UK
 • Interests
  Współczesna broń pancerna

Recent Profile Visitors

605 profile views
 1. Kontynuacja tematu po dłuższej przerwie, związanej z powrotem do kraju. Deska rozdzielcza, a raczej to co się pod nią dzieje.
 2. Masz 90-kę z wieżą spawaną, to zawsze możesz dołożyć 90-kę z wieżą odlewaną z Menga (TS-014), taką ze świecącymi ślepiami
 3. Pomalowanie elementów T30 od wewnętrznej strony, da fajny efekt. Polecam spróbować 😉
 4. Składasz to z Bronco 35092, a zatem popatrzę w swoich częściach za tą ramką 😉
 5. A co do pomysłów na model, to piaskowy wcale nie przeszkadza, ale żeby nie było aż nazbyt tradycyjnie, to tu masz inspirację Sam takiego robiłem, ale niestety, nie przeżył przeprowadzki z UK, do Polski 😞
 6. Jak dla mnie, antyrefleksem pokryte jest tylko lustro peryskopu, natomiast pancerne szkło, które to lustro osłania, nie jest. Konkludując, naklejenie folii od wewnątrz to dobry pomysł Zresztą.... 😁
 7. Nie montuj mu fartuchów, to będzie coś widać.
 8. To co zaznaczyłeś na niebiesko jest tylko w nie wielkim stopniu podobne do tego co jest na T-90, ale tym z odlewaną wieżą.
 9. Może te zdjęcia okablowania pomogą?
 10. A potem Sokół poczeka, bo MATV wchodzi?
 11. Ja Tobie mogę odpowiedzieć i chyba nawet to kiedyś zrobiłem?
 12. Pierwsza próba z wieżyczką, a konkretnie tylną płytą. Niestety, nie jest to to, co chciałem osiągnąć i dlatego dziś będę zaczynał wszystko od nowa.
 13. To jest deflektor, który kieruje gazy wylotowe z turbiny do góry. Dzięki temu, coś co jedzie za czołgiem, nie stopi się od temperatury gazów. Nie pamiętam gdzie, ale gdzieś wyczytałem o przypadku, kiedy samochód osobowy, zbytnio zbliżył się do Abramsa, bez tego deflektora, no i... nie było co zbierać z osobówki, która spłonęła właśnie po dostaniu się w strumień gazów wylotowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.