Jump to content

Ungreez

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolejny czerwony samochód, znowu z mojej jednostki. Tym razem poprzednik pokazywanego tu już Mercedesa, Jelcz 008. Model żywiczny od Resin Labor, w oryginale była to wersja GBA, przerobiłem go na GBM tak, aby odpowiadał pierwowzorowi. Od siebie dodałem szperacz, lampy i sygnały pod zderzakiem razem z okratowaniem, podesty, nową drabinkę, nasady, blachę ryflowaną na dachu, tłumice, okratowanie koguta, wycięcia w zabudowie, dodatkowe lampy i odblaski oraz kalki wydrukowane w MF-Zone. Wyciąłem również roletę i wstawiłem do środka motopompę PO-5. Z pierwowzorem nie zgadzają się rolety po lewej str
 2. Śmiało oznaczenia możesz zrobić takie jak będą w kalkach. Śmigłowce rotują się pomiędzy bazami i za miesiąc w Gorzowie może latać inna maszyna.
 3. Witam, Prezentuję model strażackiego Mercedesa-Benza 1222 GBA 2,5/16 w zabudowie Zieglera. Pojazd z numerami operacyjnymi 499[R]51 należy do Ochotniczej Straży Pożarnej w Żołyni. Model to zestaw Revella 1/24. Ostatnio został wypuszczony na nowo, ale ten jest pierwotnym z lat 80'. Został sklejony 5 lat temu, dość niedbale i z kalkami z drukarki domowej. Ostatnio postanowiłem go poprawić i całą kabinę zrobiłem od nowa. Zabudowa została taka jak była, więc ma trochę niedoskonałości. Kalkomanie są wydrukowane przez MF-Zone.
 4. Dzięki wszystkim za miły odbiór. Wiem o nowych kombinezonach, ale wolałem zrobić stary. Jakoś mi bliżej do koloru fluo. Poza tym ciężko byłoby zrobić przerywane, naklejane odblaski.
 5. Szara cześć malowania kadłuba to Tamiya TS-4. Mógłby być ciemniejszy. Cieńszych linii niestety nie udało mi się zrobić, cały czas się uczę i uznałem że linie podziału są za płytkie, żeby wyszedł mi wash.
 6. Witam, Po raz pierwszy zdecydowałem się na pokazanie mojego modelu na forum. Prezentowany model to śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Eurocopter EC135 P2+, przedstawiony na dioramie jako Ratownik 10 z bazy w Sanoku. Model złożony z zestawu śmigłowca ADAC Revella, przerobiony na naszą rodzimą wersję. Od siebie dodałem noże do kabli, nartę do ratownictwa górskiego dla GOPR, nadajnik pod ogonem oraz przerobiłem wnętrze. Zrobiłem szafkę, półki w bagażniku wraz ze sprzętem, deskę ortopedyczną, plecak, ssak, respirator, kołnierze ortopedyczne oraz defibrylator Lifepak 15. Wszystkie ele
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.