Jump to content

fanpancerki

Members
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Maluję góra 30 min zazwyczaj coś koło 15 min ( robię 1/72 więc tyle starcza) dwa- trzy razy na miesiąc-dwa . Niestety nie mam oddzielnego pomieszczenia , w lato maluję na balkonie ,natomiast w zimę na biurku które wykorzystuję oczywiście nie tylko do modelarstwa . Po malowaniu i odczekaniu około 20 min wchodzę do pokoju i nie czuję nic i nie widzę żadnej mgiełki. Raczej narazie odpuszczę ten zakup , bo przy takiej częstotliwości i czasie używania aero to nie ma sensu.
 2. Okej ja maluje w masce z otwartym oknem albo na balkonie , też może zastanowię się nad tym rozwiązaniem .
 3. Rozumiem każdy robi co chcę ale nie lepiej kupić maskę lakierniczą i wietrzyć pokój przez 15-20 min z wiatrakiem ustawionym w stronę okna (albo nawet bez wiatraka) ? Rozumiem że nie każdy ma takie możliwości ale jest to moim zdaniem równie skuteczna i tańsza alternatywa.
 4. Mi też tak się wydaję, może to Anakin Skywalker i kieruje na odległość . A tak na poważnie to bardzo ładna wykonana diorama
 5. Ale kolos , życzę powodzenia w budowie
 6. Ja umieszczam posty żeby usłyszeć co można zrobić lepiej, nie żeby się chwalić . Oczywiście poprawię to w bardziej ambitny sposób, ale jak już wspomniałem nie wcześniej niż w czerwcu.
 7. Jak oceniacie zderzak ? Projekt oczywiście zawieszony do czerwca ze względu na brak czasu .
 8. Prześlij sobie mailem na swój meil te zdjęcia jak wysyłasz możesz skompresować plik . Jeżeli w Karbali były jakieś polskie, bułgarskie M-1114 ? Mogę dołączyć się do projektu , za pozwoleniem oczywiście .
 9. T-model wypuszcza nową wersje Hmmwv czy to jakiś fake ? Może ktoś coś o tym słyszał ? https://www.google.pl/search?q=u.s.+hmmwv+m1114+up-armored+hmmwv+w/gpk+turret+%26+upgrade+set+(plastic+model)&client=safari&hl=pl-pl&prmd=isvn&sxsrf=ALeKk02ZFH0T9Wf-_7-7NESM1M3_UGr8tQ:1611298310969&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjs3877-a7uAhUVAhAIHZaVA1AQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=320&bih=454&dpr=2#imgrc=L1ppeYjQ9TE6wM
 10. Mała aktualizacja i start drugiego Hmmwv zdecydowałem dokończyć soft-top wykorzystam do tego niektóre kompatybilne elementy z M-1114 . Sory za zdjęcia ale to tak na szybko, w niedziele wrzucę lepsze .
 11. Moim zdaniem ekrany z boku pojazdu są zrobione z blachy ,ponieważ jak napisał Zderzak nie uginają się pod żołnierzem ,oraz mają taki sam odcień jak blacha użyta z przodu pojazdu, No ale to tylko moja interpretacja tego zdjęcia. Edit: Zauważyłem że otwory strzelecki z boku mają ostre krawędzie, czyli to raczej blacha ?
 12. Pojazd tak brzydki ,że aż ładny życzę powodzenie w budowie .
 13. Obie oferty nadal aktualne , wymienię na wszystko co jeździ albo lata . Cena okrętu spada do 60 zł a samolotu do 240 zł ,są to ceny ostateczne niepodlegające negocjacji. Zachęcam do odbioru w okolicach Warszawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.