Jump to content

i1117

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Excellent

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Dziękuję serdecznie za komentarze koledzy. Odnośnie uwag copycata i Klapuocha do gąsienic, to muszę przyznać, że ich montaż nie był łatwy i to max co mogłem z nich uzyskać bez cofania się z robotą. Gąsienice są bardzo delikatne, a ja zdecydowałem się je pomalować przed złożeniem, co miało wpływ na ich późniejszy montaż. Gdybym miał to robić jeszcze raz, to najpierw bym je założył na koła i skleił, a dopiero później pomalował (podobnie jak magic tracki Dragona, z tą różnicą, że te są pracujące). Świetna uwaga . Można zapytać też, kto się na kim wzorował - projektanci pojazd
 2. Cześć, skończyłem Ho-Ri II od Amusing Hobby. Postępy pokazywalałem wcześniej w warsztacie. Pozdrawiam!
 3. Cześć, robota zakończona. Fotki wrzucę do galerii. Dziękuję wszystkim za komentarze i wsparcie. Pozdrawiam!
 4. Cześć, założyłem gąsienice wraz z dodatkowymi ogniwami na przedni pancerz. Pozdrawiam!
 5. Rozważam budowę tego modelu, dlatego będę podpatrywał. Szkoda, że nie planujesz złożenia kompletnego wnętrza. Powodzenia!
 6. Endriu, muszę wyjaśnić, że zdjęcie z 05.01 jest szkicem/wizualizacją czołgu wykonaną w Photoshopie i nie przedstawia faktycznego malowania. Zależało mi na zwizualizowaniu kamuflażu jeszcze przed rozpoczęciem jego wykonywania. Szkic była robiony "na kolanie" stąd taki a nie inny dobór barw. Pozdrawiam!
 7. Dziękuję Endrju. Nie jestem pewien, czy do końca właściwie zrozumiełem Twoje pytanie. Odpowiadająć, każda warstwa koloru, począwszy od ciemnozielonej, jest rozjaśniana. Nie rozjaśnialem tylko bieli, bo planowałem to ewentualnie zrobić na późniejszym etapie, po brudzeniu. Na etapie malowania olejami standardowo kolory te były dodatkowo przyciemniane i rozjaśniane. To wszystko na zdjęciach jest raczej mało widoczne ze względu na: -kamuflaż, który ukrywa tą modulację, -niską jakość zdjęć - mój skill (lub jego brak). Pozdrrawiam!
 8. Trzecia, ostatnia część z tego rzutu.
 9. Druga część powyższego, bo za mało zmniejszyłem zdjęcia. Wrzucam też kilka detali.
 10. Zrobiłem obicia i błoto oraz kilka detali. Przed nałożenie gąsienic mam jeszcze trochę detali do zrobienia/ dokończenia/ poprawienia. Pozdrawiam.
 11. Nałożyłem wash. Pozdrawiam!
 12. Hej, posmarowałem pojazd (kadłub) farbami olejnymi. Pozdrawiam.
 13. Zrobiłem kolor bazowy (4-kolorowy kamuflaż + biały zmywalny). Koła i gąsienice jeszcze nie tknięte. Pozdrawiam!
 14. Cześć, zamieszczam foty Tigera II, którego zacząłem składać ok. 2017r. i w końcu postanowiłem skończyć. Pozdrawiam!
 15. micmal - Tak sobie wyobrażam ten kamuflaż. Nie chcę podkreślać dobudówki innym malowaniem, bo mocno już zmieniła profil pojazdu - przeciwnie, chcę, żeby wtopiła się w resztę. fanpancerki - Inspiracją nie był Wot. Dziękuję za zachętę!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.