Jump to content

Kalor

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to założę. Skala to 1:25, łatwiej mi małe elementy ogarnąć. Wszystko własne na podstawie planów, modeli 3D i zdjęć.
 2. Na imię mi Karol. Od ładnych kilku lat kleję modele papierowe, niedawno zacząłem też plastik więc będę się tu okazyjnie pojawiał z pancerką. Lubię robić modele od podstaw i chciałbym się zapytać czy jesteście zainteresowani relacjami z budowy modeli w technice hipsowo-kartonowej? Mam teraz na tapecie STRV-103C( https://imgur.com/gallery/dkGqIlJ ) Pozdrawiam!
 3. Kalor

  SU-101 1:35

  Pierwszy model plastikowy i pierwszy model skończony od kilku lat. Jeden z dwóch prototypów znajduje się w Kubince, w standardowym zielonym, ja zdecydowałem się na kamuflaż i mocniejsze zużycie. Największym moim błędem było to że siedziałem nad nim za długo przez co chwilę gubił mi się koncept. Model jest trumpetera, bezproblemowy, chociaż duży minus za sposób montażu armaty. Jak lubię przeróbki tak poza mechanizacją uchwytu transportowego(wajcha blokująca pękła od olejów, musiałem unieruchomić) i przewierceniem dziur w kmie nie ruszałem nic. Nie chciałem na samym początku bawić się z robieniem spawów. I reszta: https://imgur.com/a/0tPga0J
 4. Kalor

  test

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.