Jump to content

Rogue

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

58 profile views
 1. Nie znam się, ale powiem, że bardzo mi się podoba. Na pewno będę śledził twoje następne modele.
 2. Dzięki. Model bardzo fajny, ale ja już sklejałem model samochodu cywilnego, a teraz po prostu chcę spróbować z jakimś czołgiem. Są filmy, są poradniki więc myślę, że sobie poradzę, a jak nie to zdobędę doświadczenie które pomoże mi w sklejaniu następnego czołgu. Poza tym planuje robić relacje na tym forum, więc mam nadzieję, że ktoś (zdalnie) pomoże mi w sklejaniu. Kupię więc ten sprey. Nie wiem jakie farbki kupić. Miałem Vallejo, ale jak już pisałem w innym temacie, coś mi się z nimi stało. Czy kupować wash oraz czy nie da się nakładać kalkomanii bez płynu do kalkomanii? Resztę c
 3. Tak używam podkładu szarego także Vallejo. A farbek nie rozcieńczam. Czyli rozumiem, że to błąd. Tylko, że rok temu wszystko było dobrze.
 4. Chodzi mi o to, że tamten model ma plastik już taki brązowy jakby nie było wymagane malowanie.
 5. Witam. Tak jak w tytule. Farbka na plastiku rozlewa się, w ogóle nie trzyma się oraz nie pokrywa. Tak jakby malować zabarwioną wodą. Mieszam je najpierw w buteleczce, a później w opakowaniu od toffifee. Farbki mają ok. 1 rok. Były ten rok temu już używane. Nie wiem co robić. Proszę o pomoc.
 6. Więc zostane przy tamiyi. Czyli rozumiem, że tamten czołg można wykonać bez malowania?
 7. Ok dzięki. To możesz jeszcze przesłać linka do Twoich relacji? To bym sobie poczytał, a nie mogę znaleźć. A no i jeszcze jedna sprawa. Ten model M41 Walker Bulldog można wykonać bez farbek?
 8. Nie rozumiem. Chodzi, że Twój model był stary i dlatego trzeba było zaszpachlować?
 9. Witam, szukam jakiegoś sklepu modelarskiego w okolicach Legionowa. Jeśli ktoś z okolic lub po prostu wie to proszę o info.
 10. Interesującymi współczesnymi samolotami myśliwskimi, według mnie są też: https://agtom.eu/skala-172/310243-tamiya-1-72-lockheed-f-117a-stealth-4950344061747.html https://agtom.eu/skala-172/310261-tamiya-1-72-su-27-b2-sea-flanker-4950344607570.html https://agtom.eu/skala-172/367738-tamiya-60791-lockheed-martin-f-35b-lightning-ii.html
 11. Dzięki. Właśnie między nimi się zastanawiam. Coś z nich sklejałeś?
 12. Podziwiam za takie modele.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.