Jump to content

TAW

Members
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TAW last won the day on February 12

TAW had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

Personal Information

 • Location
  New Hoota

Recent Profile Visitors

310 profile views
 1. Też jestem za uwolnieniem Abramsa! Teraz wygląda jakby parkował na kopertę 🤪
 2. TAW

  BRDM-2 Wczesny

  Tak się właśnie domyślałem, że sposobu malowania tych plam sobie nie wymyśliłeś - zrobiony zgodnie realiami. Jednak łosz choćby delikatny by się przydał żeby zarysować kontury.
 3. TAW

  BRDM-2 Wczesny

  Jak dwa pozostałe pojazdy bardzo mi się podobają, tak "krówkowy" kamuflaż jakoś do mnie nie przemawia. Wydaje mi się, że białe plamy naniesione aerografem wyglądałyby lepiej, ale nie wiem jak były nanoszone w rzeczywistości, więc domyślam się, że widoczny efekt pociągnięć pędzlem był zamierzony. Przydałby się też wyraźny wash żeby wyciągnąć jakieś szczegóły z tej bryły bo kamuflaż jest tak skuteczny, że wszystko zniekształca.
 4. Po washu to zaczyna już sobie wyglądać modulacja też widoczna - taka nie przesadzona. Jedynie co mnie zastanawia to na zbliżeniach widoczne są smugi. Czyżbyś za jednym zamachem zrobił washa po całości i ścierając go od razu streaking? Choć nawet na powierzchniach pionowych widać jakby poziome smugi po pędzlu?
 5. Widzę, że masz super podejście do tego hobby jak i do tego forum. Wiadomo, że pochwały motywują a i krytyka też jest potrzebna i bardzo pomocna - zwłaszcza gdy ona też motywuje.
 6. Czyżbyś tęsknił? Bo obawiam się, że bez fachowej wiedzy, którą dysponuje nt tygrysów oraz pomocnych wskazówek to nie wiem czy podołasz 😉
 7. Smakowite to złuszczenie farby na żaluzji na drugim zdjęciu 👍
 8. Obicia bardzo w porządku i zapasowe gąsienice też dają radę Będzie ładny model. Pokaż jeszcze co się dzieje z tyłu i na płycie nadsilnikowej.
 9. Listwa mocująca zapasowe gąsienice jest nieoszlifowana. Na kole zapasowym też widać nieoszlifowane łączenie z ramką. Nie rób tak szybko i na odwałkę. Oglądaj każdą część przed sklejeniem.
 10. TAW

  OT-64 SKOT 2AP

  Żywicę można by zastąpić np. Clearfixem?
 11. Zdecydowałem się na Micro Cutting Plier od Trumpetera (09968). Szybki test i jedna głowa już spadła. Nareszcie bez szarpania i odskakiwania i tuż przy krawędzi.
 12. TAW

  Zakupy... Cz.4

  Paczka przyszła i jak rzekł kiedyś pewien towarzysz: "Ani kroku w tył!" Trzeba będzie popróbować trochę nowych technologii.
 13. TAW

  BRDM-2 R5

  Czyste modele uważam za raczej nieciekawe... No cóż taki mój gust. Ale przy tym modelu jestem w stanie zmienić zdanie. Świetnie to wygląda!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.