Jump to content

produdi

Members
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź
 • Interests
  II wojna światowa , wszelkiego rodzaju militaria

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajne szkraby. Pamiętam jak kiedyś Magic Tracki w takim składałem , masakra . Podstaw koło Tygrysa wtedy jest fajny kontrast.
 2. Mowa była o podkładach z puchy jakbyś nie doczytał . A prawda jest taka , że z Choas Blackiem nie bawię się w odtłuszczanie modelu , szlifowaniem blach i też się trzyma . Tak jak mówiłem każdy stosuje chemię jaka mu bardziej odpowiada i nie ma co się kłócić . Ja do Surfacera nie wrócę bo mam złe wspomnienia z nim związane . Nakładanie Surfacera Aerkiem to już zupełnie inna bajka . Ale po co się bawić z proporcjami i czyszczeniem sprzętu jak można pociągnąć 2 razy z puchy , oczywiście z aerka ekonomiczniej . Najlepiej jakby kolega Skwercio dobrał sobie odpowiedni podkład metodą prób i błędów . Jedni są za Surfacerem inni za Cytadelą tak więc temat nie ma sensu bo kolega i tak musi sam wybrać . Na tym kończę i życzę kolegą miłej nocy .
 3. Stosuję Chaosa na blachy i nic nie odchodzi . Za to przed surfacerem dawałem Metal primera .
 4. Używałem Surfacera i szczerze powiedziawszy dla mnie jest to koszmar . Łatwo nim coś zalać a w 1:72 będzie jeszcze łatwiej . Osobiście stosuję w 1:35 Cytadelę Chaos Black i sobie bardzo chwalę . Można nim zalać model , a i tak się wystarczająco skurczy . Nie raz już zalałem model , a i tak się pięknie skurczył . Skull White nie stosowałem jeszcze ale mam zamiar wypróbować . Właściwości pewnie ma te same co Chaos Black tylko odcień inny . Chaos Blacka kupuj w ciemno , nie ma z nim przygód typu pajęczyny , kaszki , zalane grille itd . Do tego nawet łatwo się zmywa Wamod daje radę . Surfacera zaś dopiero ruszała długa kąpiel w Cleanluxie . Zapewne nastąpi teraz spora wymiana zdań fanów Cytadeli i Surfacera . Najlepiej zaopatrzyć się w podkłady obu marek i dobrać sobie pod swoje umiejętności . Ja Chaos Blacka nie zamieniłbym na Surfacera .
 5. Na retkini lub na Kościuszki dostaniesz Green Stuffa .
 6. Trochę samozaparcia i byś dokończył ten model . Gorzej jakby farba nie schodziła . Teraz to możesz odratować sobie blaszki i wrzucić go do szafy jako złom . A tak to pomaczałbyś go trochę w Krecie czy co tam masz , nawet debonder by się nadał . Poodrywał blaszki i miałbyś na nowo samą bryłę . Wtedy zabrałbyś się do roboty od nowa tylko kilka blaszek by zginęło (jak zwykle) . Szkoda , że nie mieszkasz w Polsce bo bym go wyłudził od Ciebie i dokończył .
 7. Witaj Sam kiedyś miałem do czynienia z tym Dragonem . Powiem szczerze , że fajnie się go lepiło . Ze swojej strony dołożyłem tylko Friule . Radziłbym Ci dołożyć jeszcze metalową lufkę RB . Co do zimmu to super rzecz właśnie kleję dwa . Może być tyci przykrótki ale łatwo sobie z tym poradzić . Ja zimmy Atak-u lepię CA tylko wcześniej warto się uzbroić w Debonder . Ogólnie życzę powodzenia : )
 8. Witam Ciekaw jestem czy dałoby radę zastosować w nim wannę z wahaczami z późnych Tygrysów Dragona .
 9. Czyżby zestaw do modulacji AK ?
 10. Na razie Pamiętam , że raz pokusiłem się o pokrycie modelu Surfacerem poprzez H&S . Nie dość , że co chwile się zapychał to jeszcze go nie umyłem po zabawie . Wynik był taki , że miałem wszystko zalepione Surfacerem i doczyszczałem aerek kilka dni . Od tego dnia Surfacer poszedł do lamusa .
 11. Robiąc słonika wzoruję się na tym egzemplarzu . A jak widac nie koniecznie są słoneczka
 12. Witam Kółeczka sklejone . Postęp mały ale coś jest . Do tego zacząłem rzeźbić zimmerit . Co wy na to ? Znalazłem też warsztat dotyczący tego słonika : http://www.network54.com/Forum/619315/thread/1345130258/Elefant+'323'+of+653+-+Construction+Pics
 13. Witam W związku z przestojem jakichkolwiek prac spowodowanym oczekiwaniem na uszczelki do H&S sprawiłem sobie takiego słonika . Do słonika dojdą jeszcze blaszki abera jakieś friule ale dopiero po zastrzyku gotówki . Co do malowania to wpadło mi jedno w oko . Kiedyś miałem zdjęcia tego konkretnego słonika lecz teraz za nic nie mogę znaleźć . Myślę , że będę wzorował się na tym egzemplarzu o ile znajdę te fotki . : ) Jednocześnie szukam kogoś kto posiada słonika Dragona w zimmericie i byłby w stanie odsprzedać mi te kalki .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.