Jump to content

produdi

Members
 • Posts

  135
 • Joined

 • Last visited

Reputation

30 Excellent

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Temat ciekawy choć model sam w sobie wymagający. W moim ciężko było spasować nadbudówkę no i ten otwarty przedział załogi. Jest co malować ... Part jest taki sobie osobiście wolę abera , a jak nie ma to miesznki Griffona Voyagera Abera.
 2. Sprzedane. Do zamknięcia
 3. Sprzedam Befehls Pantera G DML 6847 Tygrys wczesny DML 6730 Po 220zł z wysyłką inpost (paczkomat) lub DPD
 4. Najtańsza stacja lutownicza z lutownicą kolbową, topnik abera i cyna w szpuli 0.3 lub 0.5mm, gąbka do czyszczenia grota. Robota lekka łatwa i przyjemna do tego film Wildera. Palnikami to można sobie grzać zardzewiałe śruby. W jednym miejscu grzejesz w drugim się rozlutowuje. Ewentualnie przegrzejesz blache i się rozleci na zagięciach. Szkoda kebaba Voyager ma delikatne te blaszki, najlepiej się pracuje z aberem. Tylko nie wiem czy w ofercie jest coś do Pz II.
 5. Cześć Kupię Friule ATL08 do Pantery A/G. Nie musi być stan sklepowy byle był komplet. Mogą być złożone ale nie popaprane.
 6. No niestety zawsze się czegoś nie doczyta albo nie dowie. Ogarnąć to wszystko to nie lada wyczyn. I zawsze ktoś z jakimś aspektem oświeci już w galerii Szkoda, że prosto z pudła same blaszane listwy boczne by mu sporo dodały uroku. Od wrzesnia-października zaczęto w fabrykach Panter wychodzić z malowaniem od zielonej bazy, a na to brazowe i piaskowe plamy. Nawet na zdjeciach widać że przeważa zieleń. Tak więc za dużo Dunkelgelb zwłaszcza na kołach Do tego wcześniej wspomniane koło napinające zastosowałeś wczesne raczej powinno być późne. Z malowaniem pędzlem szacun ja bym się nie domyślił no może na żywo. Z wentylatorem też spotkałem wzmiankę, że to była partia ok. 10 pojazdów, ale nic poza tym...
 7. Wymalowana fajnie. Nie mam na to kwitów, ale sądząc po malowaniu i że to marzec 45 zaryzykowałbym stwierdzenie, że to wersja G2, a nie późna G1. Chociaż materiały wskazują, że dostawa przed styczniem 45 więc na G2 chyba za wcześnie. Szkoda, że nie ma zdjęcia gdzie widać bądź nie podwyższony wentylator. Koło napinające raczej powinno być późne. Ahhh te Jagi, im więcej o nich czytam tym większy mętlik w głowie.
 8. Coś tam poszperałem, za wiele się nie dowiedziałem. Wybór raczej padnie na pojazd no.302 dowodzony przez Feldwebel Haye. Uwieczniony w Brionne pod koniec sierpnia 44 podczas odwrotu z Normandii. Jakby ktoś wiedział coś więcej to śmiało niech podrzuci info. Kilka lat temu znajomy podsunął mi pomysł z szpachlą do jachtów. Więcej info Tutaj Dla mnie nie ma lepszej metody na zimm. Szybko idzie i bawiąc się troche można osiągnąć naprawde realistyczny efekt. Kombinuje z coraz to innymi wzorami tym bardziej, że najbardziej interesuje mnie Panzerwaffe z 43/45. Green Stuff to mordęga, szpachle się nie nadają, blaszane są fee, żywiczne za grube arkusze, drogie i czasami nie pasują. A Night Shift w Tygrysie zrobił bardziej coś na pokaz ładnie wyglądającego ale odbiegającego od rzeczywistości.
 9. Hej. Na chwile siadłem żeby poeksperymentować troche z zimmeritem. Na żywo wyszedł zadowalający mnie efekt. Kolory przekłamane żeby było widać fakturę.
 10. Na lufie raczej myślę, że czarne. Tył wieży bym się zastanawiał nad czerwonym. Sam już nie wiem
 11. Rzeczywiście. Plus za spostrzegawczość. Zastanowie się jeszcze który dokładnie wybrać. Myślę, że jak w 132 zastosuje kamo trójbarwne to nie będzie krzywdy. Rozmyślam nad kolorem numerów na zdjęciu czerwone z białą obwódką zaś na schematach malowań numery zawsze są czarne.
 12. Dokopałem się do takiego zdjęcia, akurat pojazdu 132 na którym się wzorowałem. Tak więc trójbarwne jak najbardziej
 13. Doszła załoga. Pozostaje mi uzbroić warsztat i w miedzy czasie dłubać Jage. Mam rozgrzebaną Befehls Pantere A więc równolegle też będę coś działał w tej materii.
 14. Dodałem figurantów. Zima odpuściła czas wyjść z jaskini Tak więc postępy będą symboliczne...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.