Jump to content

dawid xd

Members
 • Content Count

  360
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dawid xd

 1. Przepraszam, że tak post pod postem, ale co zrobić. Model prezentuje się tak, na chwilę obecną. teraz będę malował ekrany boczne.
 2. Jest pomalowany na Africaa Yellow.
 3. W jakim sensie mam go poprawić? Jeśli chodzi Ci o to, że jest taka krzywa w dół to jeszcze to poprawie. Było to wsadzone do zdjęć.
 4. Zasiadam w pierwszym rzędzie i zaczynam kibicować. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powodzenia w budowie. Pozdrawiam Dawid.
 5. A podnośnik na jaki kolor pomalować i gaśnice?
 6. Witam po krótkiej przerwie, powoli maluje graty. Łoże wieży pomalowałem do końca na kolor Africa Yellow Pozdrawiam.
 7. Witam! Podał by mi ktoś potrzebne nr farb do tego humve?? Najlepiej numery farb, firmy Pactra. Wszystkie jakie tylko są potrzebne do do środka jak i na zewnątrz. http://mojehobby.pl/academy-1363-m-966-hummer-p-1-105447.html Z góry dziękuje. Pozdro Dawid.
 8. erkamo Jak jest zamknięty aerograf to butle prawie rozrywa takie ciśnienie jest. Wyłączam za jakiś czas bo się boje, że zaraz pęknie. A manometr nawet nie drgnie.
 9. Proszę bardzo zdjęcie. Agregat mam od zamrażalnika.
 10. Jak najbardziej są odetkane.
 11. Możliwe, że nie chce manometr zadziałać bo jest podłączony do niego wąż 20cm. Coś takiego (na 100% nie ucieka nigdzie powietrze) : http://img269.imageshack.us/img269/9021/lllpz.jpg
 12. dawid xd

  Aerograf

  Ma ktoś może dokładną książeczkę instrukcji aerografu EW-770? Może być nawet jej skan.
 13. Chciałbym dodać, że mam butle 2l. Gdy podłączyłem manometr, żeby sprawdzić czy jest sprawny podłączyłem bezpośrednio pod agregat. Wskazało 8barów. Pompuje dużo powietrze bo butla aż twarda. A jak będzie nieszczelność przy aerografie, to też może byś przyczyną, że manometr nie wskazuje ciśnienia w butli?? Później spróbuje wszystko ładnie jeszcze raz uszczelnić. Pozdrawiam Dawid.
 14. Zbudowałem cały kompresor, manometr, agregat, butla. Manometr nawet nie drgnie jak pompuje powietrze do butli, co może być przyczyną?
 15. Cześć. Dawno mnie tu nie było. Wróciłem do panzera. Chciał bym Wam przedstawić co zrobiłem. Otóż pomalowałem 3 razy płytę (tą co przychodzi tam wieża). Dwie warstwy pomalowałem błotników. Przykleiłem boczne uchwyty na które przychodzą ekrany. (Ekrany na przymiarkę). Komentarze milewidziane
 16. Fajnie, fajnie. Ogólnie to mi się podobają Mustangi a Twój to szczególnie. Może coś jeszcze na łopatach śmigieł go przybrudzisz? Takie jest moje zdanie. Pozdro
 17. Zdj na prośbę cloner16. Wygląda to tak :
 18. Wiem, że idzie to jak krew z nosa. Żeby nie było, że nic nie robię. Przymiarka uchwytów i ekranów. Zaraz pójdą pewno pod pędzel. Od razu pytanie. Czy zasobnik przyklejony do wieży powinien być lekko do góry, żeby nie wychodził poza ekran?
 19. Cześć. Fajnie Ci wyszedł ten wash, Tylko troszkę wartało by go wytrzeć. Nie za dużo. Fajnie Fajnie. Czekam na efekt końcowy. Pozdro
 20. Znów pobawiłem się z wydechem, podpowiedział mi jak lepiej zrobić kolor rdzawy kolega przemekgksw3 wyszło to tak : Pozdrawiam kolegę i dziękuje, za rady. Mi zaczyna się coraz bardziej podobać. Jeszcze bym zapuścił na niego jakiś lekki wash. Jak wam się to podoba?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.