Jump to content

Ari

Members
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Góraszka
 • Interests
  Polowanie, polowanie, polowanie....
 • Occupation
  Handlarz:)
 1. Ale przecież to wolny kraj i każdy może sobie zrobić własnego Łosia. Tu np zrobili sobie: http://poznan.gazeta.pl/poznan/10,88284,10302996,Montaz_modelu_mysliwca_Hawker_Hurricane_w_Muzeum_Arkadego.html
 2. Niczego nie s..psuły. Nie na darmo się o Czechach mówi że to Żydzi Europy. Podkręcają atmosferę.
 3. Jej jaka ta młodzież teraz delikatna! "Smrodliwy specyfik"! Założę się że podobałby ci cię zapach "tri" Da się. Najlepiej sam spróbuj.
 4. Powiem więcej!!! Siedem dyszek za ~100gram podłego tworzywa jakim jest polistyren to skandal!!! Na szczęście nie jest to produkt do życia niezbędny i nikt z tego powodu na ulicę nie wyjdzie... Chyba
 5. One... na tym modelu, są mocne?
 6. A kto tu kogo kopie? Ja chciałbym tylko zdobyć wiedzę przed ewentualnym zakupem czego się mogę spodziewać w pudle. Wszyscy jęczą jaki jest beee, ale nikt nie potrafi powiedzieć co w nim jest beee. I teraz jest zagadka gdzie jest problem? Czy to model jest faktycznie upośledzony czy to raczej ... recenzenci?
 7. No to co poza tym "szwem" jest gorzej wykonane? Ktoś potrafi odpowiedzieć?
 8. I owiewka chyba wyskoczyła z prawego zawiasu.
 9. Ma sporo wad? Jakich? Szew pozostał? Pozostał bo go nie usunąłeś! A wiesz przynajmniej dlaczego on tam jest? Ten szew?
 10. Coś kręcisz, tylko nie wiem po co. To przepak Kinetica i nieprawdą jest że producent czegoś zapomniał. Jak jest z pasowaniem, nadlewkami i wypychaczami zobacz sobie u Karambolis8. Zrzucałbym to raczej na twoje bałaganiarstwo ewentualnie "kota" (na co mu te części?) niż na błędy producenta.
 11. Nie widzę problemu, poza tzw rozformowaniem. Chcesz te wszystkie "skrzydełka" odlać razem z korpusem? Myślę że się da.
 12. Michał, Witmann zaskoczył ale u ciebie to wygląda tak że scena przedstawia sytuację na chwilę przed zaskoczeniem. Pełen luzik. Albo wręcz odwrotnie! To oni zaskoczyli Witmanna śpiącego w czołgu. Jeden sobie przykląkł, drugi z zaciekawieniem patrzy na czołg trzeciemu bardzo zachciało się siku albo zebrało na wymioty lub też dostał od snajpera obróciło go i za chwilę padnie. Gdyby byli za murem... jeszcze można by to przełknąć ale ten spokój na 4-5 metrów przed nacierającym czołgiem?!
 13. Kawałkiem swojego życiorysu uświadomiłeś mi co w tej scenie jest "nie tak". Ona się prezentuje jak rekonstrukcje zmagań wojennych które miałem przyjemność oglądać. To jest na zasadzie: tędy będzie jechał czołg i tu się zatrzyma... Wtedy wy strzelicie do niego ze stena... Najciekawiej z tego wszystkiego prezentuje się ten biegnący. Tyle że ja go odbieram jako przed momentem trafionego w płuca - stąd próba ucieczki i "nienaturalna" pozycja
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.