Jump to content

chorąży

Members
 • Content Count

  531
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Excellent

Personal Information

 • Location
  Ober Szlezjen
 • Interests
  różnorodne :)
 • Occupation
  emeryt :)
 • Website

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajny, podoba mi się...
 2. Dziękuję za info. Próbowałem jak piszesz, niestety klej szybciej zasychał niż zdążyłem wstawiać kulki. No nic muszę potrenować.
 3. Jaką technologię używasz do klejenia kulek BGA ? Jaki aplikator ? ? wilgotny pędzelek ? Najpierw trasujesz i nakłuwasz miejsca pod kulki ? czym kleisz ? Jeżeli możesz, to podziel się doświadczeniami... Wiem że "w sieci" są filmiki, ale lepiej zapytać praktyka. Nigdy nie używałem kulek na "masową skalę" a spodobał mi się jeden dziwoląg z I w.ś a on ma mniej więcej milion nitów, dlatego pytam..
 4. To znasz ? http://rc-slask.pl/watek-1123-strona-1.html
 5. W sumie - szkoda, ale tak to bywa :) ...
 6. Napiszcie coś bliżej o tych wydawnictwach !! Nic nie było o tym słychać wcześniej..
 7. Fajny, dołączam do "kolejki"...
 8. Sugeruję spojrzeć na stopkę z informacjami o Koledze Maverick33. Z tego powodu liczę też na wersje "komercyjną" tego modelu http://www.adwproject.opole.pl
 9. chorąży

  Star 266

  THX za info. Cieszę się że coś się ruszyło 😀
 10. chorąży

  Star 266

  Cudownie, a coś bliżej ?
 11. chorąży

  Star 266

  Ja nie mam takich zdolności i umiejetnosci, ale może by "ktoś" pokusił się i opracował zestaw 1/35 tego pojazdu, patrzac na Honkera czy słyszac w środowiaku, nie powinno być problemu ze zbyciem takiego zestawu. Dla zainteresowanych na private mogę jutro poskanować i rozesłać, oczywiście tylko i wyłącznie do celów związanych z dyskusją ale o ile wiem to prawa autorskie dawno wygasły wiec spoko.. ps. w modelarzu 3.1981 r. jest plan "Żuk A15M", też mam ..
 12. chorąży

  Star 266

  W modelarzu o nr. 08 i 09.1983 r. opublikowane zostały plany tego pojazdu...
 13. Sugestia: Blaszane błotniki, druciane uchwyty - także te mocujące kolce na gąsienice itd, blaszane od zera zasobniki, nowe troki = to wszystko zerowy koszt, bo to można domowym sposobem. Lina holownicza z miedzianej linki 1,5 kwadrat. Gąsienice pomaluj farbami olejnymi, lepiej to kryją, spawy i fatkura i wychodzi całkiem fajny model.
 14. Ja od lat przymierzam się do austin putiłowa z czasów rewolucji. Po raz kolejny padłem na kołach w zasadzie takich jak te przy wozie drabinisatym, Cieszę się tym tematem, wprawdzie ja wolę Fips a Kolega "to co pod ręką".Drażni mien zwłaszcza jak mi się element zwijał, dlategou mnie płytka...
 15. Fajne te "kolczaste dziwadła" z: " landships II lub exclusive-models.org "
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.