Jump to content

chorąży

Members
 • Content Count

  412
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

Personal Information

 • Location
  Cieszyn
 • Interests
  różnorodne :)
 • Occupation
  prawie emeryt :)
 • Website

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przymierzałeś gąsienice, tak na oko to te błotniki, które zrobiłeś uniemożliwią założenie gąsienic, ale pewnie mi się tylko tak wydaje..
 2. Ten "Albert Ansztajn" to z jakiego zestawu ?? Podobno wodni,ka składa sie jak "klocki lego" ?!?
 3. Tajfuna, świetnie sie skleja, wprawdzie osie trzeba łączyć na "zgrzewanie" ale wychodzi efektowny model. Jest komplet niebieskich "kogutów" i czerwonych kalek w barwach "MP" z Syrii :)
 4. Kolega porównywał Zvezdy Mustanga z Kamaz-ami Pancyra ? Podobnie zdetalowane ? Szacun za seryjną "produkcje" Kamazów. Ponad 30 godzin zajęło mi złożenie zawieszenia "Mustanga" do stanu "dołączenia kół". Zvezda naprawdę wykonała model na najwyższym światowym poziomie...
 5. blaszki - na drobne elementy praktyczną i wygodną jest blaszka jaką niektóre firmy zabezpieczają korki na butelce wina, inną metalowa tubka od zwykłego kremu do golenia takiego za 4 zł, ewentualnie gładka tacka do grilla. Puszki po napojach są lepsze niż puszki po piwie, tylko można się skaleczyć... Gąsienice, nie przyklejałem koła napinającego, zrobiłem to na końcu dopasowując do kształtu gąsienic, model "skleja się sam"...
 6. Zaśmiecamy koledze wątek-to po primo, po drugie primo można obarczać mnie winą, jest mi to całkowicie obojętne i nie mam zamiaru się obrażać, po trzecie primo w poprzedniej wypowiedzi zasugerowałem rozwiązanie, a) z przyjemnością ocenie warsztat "bez humoru" albo b) więcej szacunku dla warsztatu innych i ......... itd
 7. Dobrze. Szkoda czasu i szkoda zaśmiecać koledze wątek. To co, poproszę o próbkę Twoje twórczości, ja "stanowczo i konkretnie" skomentuję, a może napiszę że mi się podoba. najlepiej takie w trakcie, a nie w "galerii". Przecież pewnie teraz coś "dłubiesz" ?! A jeżeli nie, to dla nas wszystkich proponuję trochę szacunku dla pracy innych, trochę ogłady w komentarzach, bo jak tak dalej pójdzie to na tym forum publikować będzie tylko garstka, a chyba nie tedy droga....
 8. " moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina" że miałem czelność odezwać się i skrytykować komentarz innego forumowicza uznanego przez niektórych za mistrza. Może by tak następnym razem samemu zastanowić się nad formą komentarza/krytyki/uwag, jakie zamieszcza się pod pracami innych. Mam wrażenie że to jest forum dla Modelarzy, a więc i dla tego, który skleja swój pierwszy model i dla tego, który jest perfekcjonistą. Każdemu należy się szacunek. Nadal czekam na to aby "bez humoru" pochwalił się swoim perfekcyjnym warsztatem. Możliwe, że tak jest, z ciekawości sam podpatrzę, czegoś nauczę, ale jego tekst typu" ... Ma wbudowana skromność nie pozwala mi się pochwalić ale opcja "szukaj" na forum nie boli ,więc bez problemu jakiś warsztat znajdziesz.. " opcja "szukaj" nic nadzwyczajnego nie wskazała, więc...... Biedny "bez humoru" został "zgrillowany", "ideologia"...dajmy spokój takim tekstom. Ja także nie dziwię się "ciszy" w moim (i nie tylko) wątku, przyczynę opisałem wcześniej. Nikt nie pisał że "komentujący są źli i forum jest złe. Następnym razem jak "ktoś" będzie pisał to może mniej "stanowczo i konkretnie" ale z większym wyczuciem i szacunkiem do autora. I tyle w temacie.
 9. Apropos Toyoty Podoba mi się. Sam ją też sklejałem, miałem dylemat właściwie nie rozwiązany do teraz. Boczna szyba, czy zamyka się cała, czy tylko prostokątna cześć, pozostawiając trójkąt w okolicach lusterka wstecznego z fragmentem ramy prowadnicy ?! Tak chyba jest na odlewie. Widzę, że szyby otwarte. Nie wiem czy powinien zostać ten trójkątny fragment, czy Go po prostu demontowali ?! szukałem zdjęć ale jednoznacznego nie znalazłem..
 10. Dobra, "mordobicie" zakończone, Ci, którzy będą chcieli, mogą dalej podglądać warsztat 'Megapola", a ja liczę na Jego dalsze publikacje,a komu nie pasuje, nie podgląda. Uwagi konstruktywne i dopiero po przeczytaniu , najlepiej ze zrozumieniem tekstu, a "kolega" "bez humoru"może daruje sobie ten wątek, gdyż wyraźnie ten "warsztat" razi jego wyobrażenia modelarstwa. A ja z przyjemnością z "pierwszego rzędu podglądam dalej mój ulubiony temat. ps. Ciekawe, że ludzie boją się publikować cokolwiek na forum, po moim T-34 prawie zero komentarzy, ale na private wręcz przeciwnie :) cóż... Pozdrawiam czytających :)
 11. Ma wbudowana skromność nie pozwala mi się pochwalić ale opcja "szukaj" na forum nie boli więc bez problemu jakiś warsztat znajdziesz No niestety, opcja "szukaj" nic specjalnego nie wykazała ... wiec zapytałem. Liczyłem na odzew Autora komentarza, cóż otrzymałem namiar, obejrzałem i tak jak napisałem, że nic szczególnego, a mi osobiście bardziej podoba się warsztat "Megapola", a co do skromności, cóż, jak to któryś z Szanownych Forumowiczów napisał: "każdy skleja jak może, trochę lepiej lub trochę gorzej..."
 12. Dziękuję, patrzyłem, cóż szczerze powiedziawszy bardziej podoba mi się "warsztat" Megapola, ale to tylko moje prywatne zdanie.
 13. Kolega z Warszawy (bez humoru) mógłby pochwalić się swoim "warsztatem" ? Ja z ciekawości, chciałbym zobaczyć i ocenić czy mi się "Kolego" twórczość podoba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.