Jump to content

Stalooki

Members
 • Posts

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Stalooki last won the day on August 28 2019

Stalooki had the most liked content!

Reputation

126 Excellent

1 Follower

About Stalooki

 • Birthday 12/15/1973

Personal Information

 • Location
  Wieluń
 • Occupation
  Elektromonter

Recent Profile Visitors

918 profile views
 1. Pomalowałem model metaliczną farbą XTREME Metal AK 478 White Aluminium. Poczekam jeszcze do jutra i położę jeszcze jedną warstwę.
 2. Pomalowałem model metaliczną farbą XTREME Metal AK 478 White Aluminium. Poczekam jeszcze do jutra i położę jeszcze jedną warstwę.
 3. Samolot przygotowany do nałożenia pierwszego koloru bazowego (srebrnego). Zamasowane są także wszystkie elementy przezroczyste. Dla urozmaicenia chciałbym pokazać moją aktualną modelarnię. Dużo narzędzi i chemi pochowane jest szufladach. W przyszłości chciałbym zawiesić na ścianie dużo półek.
 4. Dla urozmaicenia chciałbym pokazać moją aktualną modelarnię. Dużo narzędzi i chemi pochowane jest szufladach. W przyszłości chciałbym zawiesić na ścianie dużo półek.
 5. Samolot przygotowany do nałożenia pierwszego koloru bazowego (srebrnego). Zamasowane są także wszystkie elementy przezroczyste.
 6. Skleiłem kadłub i zamaskowałem szyby na razie tylko z lewej strony.
 7. Tak też na srebrno pomaluję. A tak wygląda kadłub po sklejeniu i zamaskowaniu szyb z lewej strony.
 8. Pomalowałem ściany wnętrza kokpitu metaliczną farbą XTREME Metal White Aluminium. Fotele pomalowałem brązową farbą Model Air Khaki Brown, a drążek farbą Model Color German Grey. Fotele dostały także ciemny wash.
 9. Pomalowałem ściany wnętrza kokpitu metaliczną farbą XTREME Metal White Aluminium. Fotele pomalowałem brązową farbą Model Air Khaki Brown, a drążek farbą Model Color German Grey. Fotele dostały także ciemny wash.
 10. Mam pytanie. Jak pomalowalibyście jasne części kadłuba? Na biało czy na kolor srebrny (tak jak jest w instrukcji). Podobno samolot RWD-5 Bis Skarżyńskiego miał kolor srebrny. Natomiast nie wiem jak malowały samoloty aerokluby. Macie jakąś wiedzę w tym temacie?
 11. Mam pytanie. Jak pomalowalibyście jasne części kadłuba? Na biało czy na kolor srebrny (tak jak jest w instrukcji). Podobno samolot RWD-5 Bis Skarżyńskiego miał kolor srebrny. Natomiast nie wiem jak malowały samoloty aerokluby. Macie jakąś wiedzę w tym temacie?
 12. Masz rację Mig, składa się go bardzo dobrze, Prosty jest nie powiem, ale wszystko pasuje. Tymczasem przygotowałem wszystkie części do sklejania i malowania. Wyskrobałem także drugie drzwi pasażera dłutkiem. Myślę że na końcu zaznaczę kontur drzwi ołówkiem AK.
 13. Dzięki Franz, będę to miał na uwadze. Tymczasem przygotowałem wszystkie części do sklajania i malowania. Wyskrobałem także drugie drzwi pasażera dłutkiem. Myślę że na końcu zaznaczę kontur drzwi ołówkiem AK.
 14. Myślę że na moim aktualnym etapie modelarstwa robię modele opierając się na tym co jest w tylko w pudełku i według instrukcji. Czyli można powiedzieć że "just only fun". Ale staram się wykonywać w miarę dokładnie żeby jakoś wyglądały. Może z biegiem czasu będę opierał się na innych monografiach i źródłach aby dokładnie odzwierciedlać rzeczywisty obiekt. Na razie moje modelarstwo jest na takim średnim poziomie.
 15. Będzie wpuszczone. To na razie wstępne przymiarki. Muszę powiększyć otwór w dolnej części kadłuba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.