Jump to content

bożo wpożo

Members
 • Content Count

  1,012
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by bożo wpożo

 1. Ostatnia fotka podpowiada , ze będzie to prezent dla Jacka Kurskiego ? :- ))
 2. Taki cudaczek do kompletu sowieckich ciężarówek się robi
 3. Dziękuję Wam pięknie za komentarze i cieszę się , ze ziłek Wam się podoba
 4. Zapraszam do oglądania
 5. Axel - nie wzoruję się . Jedynie inspiruję się podobnym pojazdem , następną razem wrzucę fotkę , bo mam na innym komputerku . Tymczasem zacząłem ciurać ziłka ;
 6. Z ruskiego internetu Piotr Potwór gotowy do ciurania
 7. Polutowałem strażakowi kiper od a do zet, sku..... , dał mi w kość ...
 8. Takie żeby w Tajdze się dobrze jeździło :- ) , YA-170 się nazywają .
 9. Proponuje wykonać w barwach z Sachalina na przykład albo innej Kamczatki
 10. Dzieńdobrybardzo , taki cudaczek :
 11. Piotr - chciałem za rozbabrańców ( MAZy 537 ) się wziąć , ale zobaczyłem w internatach zdjęcie jedno które mnie tak zainspirowało , że rozbabrańcy muszą poczekać . Warsztat wkrótce
 12. Patrzę na materiał wyjściowy no to to jest dramat . W dzisiejszych czasach to nie do zaakceptowania . Nic dziwnego że wspołmodelarze uprzedzeni są do żywic , po obejrzeniu takich koślawców jak ten . No ale na pewno wyczarujesz coś z tego fajnego . Na szczęście niebawem będzie kilka ciekawych modeli naszych ciężarówek w różnych odmianach zabudowy w 35 - od Jankola i Tankmanii .
 13. Dobra Żywica stokroć lepsza niż plastik . Szybciej się robi , łatwiej obrabia , wdzięczny materiał . W zasadzie sprowadza się do odcięcia kostki wlewowej i pomerdanie w tym miejscu papierem ściernym .
 14. No własnie , a dlaczego ? Zrobiłem wszystko jak zawsze ???
 15. Nienachalnej urody ciągnik siodłowy od Red Iron . Róże pokraki już zbudowałem , ale tak brzydkiego jeszcze nie :-) jednym słowem gotowy do malowania , dżizas , jakie to jest szpetne :-)
 16. No jest arcyturbo przebrzydły . Koszmarna ciężarówka . Panowie wrzucili nowoczesną jak na tamte czasy szoferkę na ramę i silnik od ZISa 150 . Nie udana konstrukcja , żarł potworne ilości benzyny . No ale grzech takiego pokraka nie zbudować . Chłopcy w gifcie wysłali , jako „testówkę” , także bardzo miło z ich strony .
 17. Zrobię hurtem mazy - o dźwigu nie zapomniałem tak jakem rzekł , a tenże będzie wleczone miał spychacza na lawecie . Ale najpierw jeszcze ciągnik siodłowy KAZ 606 A co red Iron mi przysłał z głębokiej Rosji w gifcie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.