Jump to content

bożo wpożo

Members
 • Posts

  1,035
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Everything posted by bożo wpożo

 1. Kolory bazowe , czas na ciuranie kotła
 2. No to jest madafaka CZAD
 3. Oczywiście skrzynia nie jest krótsza przypadkowo
 4. Dzięki za komentarze . Topnika którego używam to Kester - ale nie jest już dostępny nigdzie pewnikiem ze względu na jakiś toksyczny skład . Dobry jest choćby poczciwi Bisan ( biała barwa ) z castormy czy tam obi albo na przykład MOB-39 . Markuz - kolorków jeszcze nie wymyśliłem , ale będzie zapewne z oznaczeniami jakiegoś peerelowskiego przedsiębiorstwa . Tymczasem skleciłem skrzynię ładunkową i mała przymiarka :
 5. Dzięki Panowie . Lutowanie uważam za łatwiejsze niż klejenie - przyzwoity topnik w żelu i idzie jak złoto . Nic potem nie odpada i solidnie trzyma . Tymczasem działam z szoferką :
 6. W tym odcinku Star 25 długi od forumowego Marcina . Uczta dla lutownicy
 7. Model szybki , prosty i przyjemny , dostępny u producenta http://tank-mania.com/1-35-kits.php
 8. Kolory bazowe położone , szoferka połapana na taśmę klejącą , operatora działu uprasza się o przeniesienie do działu cywilnego , bo kolorki są cywilne jednak . Tudzież galerię umieszczę w cywilnych . Czas na zciuranie brzydala !
 9. Chyba że po swoim modelu który robiłeś na podstawie kartonówki , albo po modelu z blitz coś tam .... Tam to już wogóle jest prawie pion
 10. Po czym wnosisz ? Nie uważam żeby coś z tym kątem było nie tak :
 11. Heloł ewrybadym . W dzisiejszym odcinku startujemy z nowością od naszego krajowego producenta - Starem 20 od Tankmani . Model żywiczny , aczkolwiek przeprosty w budowie . Oczyszczenie świetnie odlanej żywicy i poskładanie zajęło mi około 4 godzin , Na ten czas onegdaj oczekujemy jeszcze na arkusik blaszek z detalami . Model pojawi się w sprzedaży niebawem , cena będzie oscylować wokół 340 pln z przesyłka .
 12. Nadchodzi czas Starów ...
 13. Dziękuję za komentarze . Mikołaj - właśnie , zapomniałem . Oczywiście ZIS 151 jest od Hobby Bossa , kółka to Panzerart , żuraw to konwersja od ZZ Exclusive Modell . I nazwa tej ostatniej jest bardzo szumnie brzmiąca , ale zapewniam potencjalnych nabywców , ze ona taka "eksklusiw" to nie jest ...
 14. Nie miałem zamiaru szoferki mocno łachać . Tym bardziej że kolor pomarańczowy jest niezwykle niewdzięczny do ciurania . Zdecydowanie jest to mój ostatni pojazd w tym kolorze
 15. I to byłoby na tyle , zapraszam do galerii .
 16. Jednak będzie taki pół na pół , trochę wojskowy , trochę bardziej kolorowy :- )
 17. Ostatnia fotka podpowiada , ze będzie to prezent dla Jacka Kurskiego ? :- ))
 18. Taki cudaczek do kompletu sowieckich ciężarówek się robi
 19. Dziękuję Wam pięknie za komentarze i cieszę się , ze ziłek Wam się podoba
 20. Zapraszam do oglądania
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.