Jump to content

yar75

Members
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by yar75

 1. Też czekam już 2 miesące.Ostatni kontakt ze sprzedającym 3.06., facet ewidentnie kręci.Czekam jeszcze tydzień i zgłaszam na Policje.
 2. Odnośnie STARów ,JELCZów i ROSOMAKów w 1/72.Polskiego Fiata 508 wypuścili a chyba nie jest to eksportowy hit
 3. Malowany Pactrami, ale numeru nie pamiętam a jestem teraz poza domem. Mam cały garaż T-80 w poczekalni.
 4. yar75

  Zakupy... Cz.4

  W Auchan Bronowice są przecenione modele Revella.Kupiłem GTK Boxter oraz Pz.Kpfw.IV Ausf.H po niecałe trzy dyszki za sztukę.Interesują mnie tylko pojazdy w tej skali więc nie wiem jak inne tematy.
 5. Witam. Model bardzo fajny, sklejał sie prawie sam. Najwięcej pracy oczywiscie z ekranami .Dodatkowo w modelu brak instrukcji do nich,ale tu pomocni jak zawsze koledzy z forum Od siebie dodałem parę drobiazgów. Zapraszam do galerii.
 6. Może Było https://wp.tv/i,f-18-nad-glowami-spotterow-to-dopiero-jest-uderzenie,mid,2015694,cid,2275650,klip.html?ticaid=61ade8
 7. Witam kolegów. Sklejam sobie modelik jak w temacie i mam problem. Postanowiłem wykonać go z dodatkowymi panelami osłaniającymi jak na foto http://www.modelcollect.com/russian-t-72b2-rogatka-main-battle-tank Ale w modelu nie ma instrukcji jak te blaszki poskładać.Szukałem w sieci ale bez skutku. Może ktoś rozgryzał już ten problem. Numer blaszki: PE 72023
 8. Dzięki za linki ale nie zakładałbym wątku gdybym nie próbował wcześniej kontaktować się z firmą.
 9. Wszystkie pojazdy Wojska Polskiego
 10. Czy można jeszcze gdzieś kupić modele tej firmy?
 11. http://allegro.pl/bm-30-smerch-9k58-multiple-rocket-launcher-modelc-i6602813927.html W Martoli 160zł.
 12. yar75

  T-72M1 Revell 1/72

  Farba to A 32 a oznaczenia to luźna interpretacja 16DZ.
 13. Witam. Model jak w temacie Revella,plus własna inwencja.Kalki Toro,malowany Pactrami ,pigmenty MIGa. Wszelkie uwagi mile widziane. PS.Poszukuję wszelkich informacji,zdjęć na temat pojazdów LWP z okresu stanu wojennego.
 14. Dlatego 0281 bo takie kalki miałem. Info dla Grzegorza;malowany emaliami Revella dedykowanymi do tego modelu ;nr.65,84,6.
 15. Model sklejony jakiś czas temu,ale nie miałem czasu ogarnąć fotek.Dorzuciłem od siebie liny,uchwyty,i takie tam drobiazgi.Podziękowania dla kolegi marek d , dzięki któremu zostałem posiadaczem Lamparta. Zapraszam do oglądania. Wreszczie FAUN nie jest samotny.
 16. yar75

  T-72M1

  Witam. Poszukuję zdjęć oraz informacji gdzie stcjonują,(stacjonowały)T-72M1 Wojska Polskiego ,w jednolitym malowaniu. Bardzo proszę o pomoc.
 17. Witam. Dzisiaj przez pomyłkę usunąłem sobie konto na ImageShack.Czy jest możliwość odzyskać utracone zdjęcia??
 18. Witam kolegów. Chcę kupić model T-90 w 1/72, i zastanawiam się który będzie lepszy, Revell czy MODEL-COLLECT.Może mieliście w rękach obydwa, proszę o podpowiedź.Wersja nie jest istotna. Jeżeli to nieodpowiedni dział to proszę o przeniesienie.
 19. Miałem zamiar przerobić do wersji M Italeri-owskiego IS-2, czy pod względem wykonania Zvezda jest lepsza od Italeri?
 20. Model uważam za skończony.Z pośpiechu do zdjęć nie przymocowałem siatki maskującej na błotnik.Wszystkie uwagi mile widziane.
 21. Posiedziałem sobie trochę przy mdeliku.Sido i kalki. Oraz łosz. Jutro postaram się Go trochę przybrudzić i over.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.